Xhamster - sunt intr-o zona crepusculara

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
PrivateGroup
Mesaje: 3
Membru din: 10 Oct 2012, 21:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut tuturor,

sunt Dan, am 33 de ani si de curand am infiintat un studio. Am creat conturi fetelor, printre alti sponsori, si pe Xhamster.com. Intrebarea mea catre voi este si, va rog, daca stiti sa-mi raspundeti: ati lucrat cu acest sponsor? Sunt seriosi? Platesc sesiunea la 2 saptamani? Sunt acumulati cam 15000 de tks si am emotii, plata o fac fetelor la termen, indiferent daca intarzie plata sau se ivesc alte probleme. Multumesc mult si succes tuturor.
SoulCams Models Studios wanted
PrivateGroup
Mesaje: 3
Membru din: 10 Oct 2012, 21:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut


vad ca nimeni nu s-a obosit sa-mi raspunda, insa, scriindu-le celor de la XHamster, mi-au raspuns ca plata se face pe data de 15 pentru luna precedenta (asta e ptr cei care mai sunt intersati de acest sponsor). In alta ordine de idei, daca mai si fac plata la timp, mi se pare a fi un site ok. Modelele mele acumuleaza multi tokens, asa deci voi continua sa lucrez cu ei. Multa bafta tuturor.
Avatar utilizator
MKT-Studio
Mesaje: 27
Membru din: 12 Iun 2013, 17:56
Localitate: Bacau & Piatra Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am lucrat si noi pe acest site, dar am intampinat o problema la un moment dat legata de bancala care aveam contul deschis pentru virament bancar. Ne-au sunat cei de la banca sa ne ceara lamuriri ca "in ce baza primim bani de la un cont din Belize (tara cunoscuta ca si paradis fiscal)!?" Am rezolvat problema cu banca doar dupa ce avocatul le-a dat un contract "in alb" al site-ului respectiv.
Be smart, smile more and you`ll be rich!

http://www.mktstudio.ro
Avatar utilizator
Starlight_Buc
Mesaje: 30
Membru din: 06 Mar 2015, 19:00
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut,

Cam cat dureaza pana iti aproba un cont master?
www.starlight-studio.ro
0723.644.654

Camming is freedom.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”