Inregistrarea unui model in contul master

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
ammastudio
Mesaje: 2
Membru din: 21 Apr 2012, 01:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara ,
Imi cer scuze daca nu postez unde trebuie dar sunt nou pe aici.
Am o mica problema cu inregistrarea unui model in contul master si sper sa ma poata ajuta cineva.
Am facut modelului 'X' pozele pentru cont , cea cu fata si fata + buletin si acum vreau sa le incarc folosind splitcam da nu stiu cum sa il configurez ca in loc de ceea ce apare initial pe web sa apara poza facuta de mine !
In splitcam apare poza cad dau la source si dau picture ... dar pe web nu apare .

Va multumesc anticipat :D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

incerc eu sa-ti raspund cu toate ca e posibil sa fi rezolvat de atunci problema:

- selectezi la splittcam source file - poza respectiva cu modelul si boletinul nu il inchizi.
- in browser unde trebuie sa apara respectiva poza, click dreapta setings si la webcam selectezi splitterul in care ai incarcat poza respectiva.
- ramane sa apesi butonul take picture si sa repeti procedeul cu alte fotografii,

Uite o imagine dintr-un alt post care sa te lamureasca.
Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
ammastudio
Mesaje: 2
Membru din: 21 Apr 2012, 01:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da am rezolvat-o , merci frumos oricum ! :wink:
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”