Salutare am si eu nevoie de cateva informatii .

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Berti21
Mesaje: 2
Membru din: 24 Mar 2012, 01:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare , am observat ca asta e un forum cu adevarat serios si m-am oprit aici pentru a cere si eu cateva informatii ,sfaturi . Acum cateva zile mi-am deschis studioul meu nu este chiar asa cum credeam este foarte greu si enervant chiar, modelele nu sunt serioase si nici experienta nu au deci fac si bani putini , in fine nu asta e problema . Problema mea cea mare este ca eu lucrez prin alt studio si ei se ocupa de tot eu doar ma asigur de medele locatie si investitie , ceea ce vreau sa va spun este ca nu e profitabil adica eu fac destul de putin fiind la inceput si trebuie sa le mai dau si lor comision , treaba e ca daca tot m-am apucat vreau sa ma pun pe picioarele mele cu tot nu vreau sa mai depind de alt studio vreau sa fac ceva care sa stiu ca e al meu , Doresc sa gasesc un administrator sau un tip care se pricepe mai bine in domeniu si sa ma ajute sa iau toate scripturile si tot ce imi trebuie . normal contracost

Caut pe cineva care sa ma ajute voi fii recunoscator atat financiar cat si ca prieten :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum ai studioul tau dar lucrezi prin alt studio si ei se ocupa de tot ? :?: Pai daca e studioul tau, e al tau . De la mobilier, decoruri, site-uri, modele, etc. Pentru care sevicii le platesti comision ?
In ceea ce priveste "tipul " pe care il cauti , cred ca de fapt cauti un admin de studio . Cauta o tipa . Pentru ca unul din importantele aspecte ar fi training-ul modelelor. Si un tip sa faca asta ? Hmm...
Nu stiu ce credeai tu despre aceasta afacere , dar o sa imi permit sa cred ca ai auzit si tu ( ca si altii ) ca se fac bani . Nu ti-a spus nimeni ce inseamna de fapt sa ai un studio . Daca modelele nu au experienta, asta e job-ul tau . Daca nu sunt serioase, cam tot job-ul tau e .
Succes. :)
Tomorrow is another day ( S. O'Hara)
Berti21
Mesaje: 2
Membru din: 24 Mar 2012, 01:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da este totul al meu , dar le platesc lor comision ca am facut conturile la modele pe site'ul lor si ma loghez la toate site'urile de profil de pe pagina lor ... stiu ca e nasol si suna aiurea dar asa este si mai exact caut pe cineva care sa imi faca situ meu unde sa am un admin sa aiba acces la toate conturile si unde sa am lista cu site'urile unde pot lucra modelele
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Berti21 scrie:Da este totul al meu , dar le platesc lor comision ca am facut conturile la modele pe site'ul lor si ma loghez la toate site'urile de profil de pe pagina lor ... stiu ca e nasol si suna aiurea dar asa este si mai exact caut pe cineva care sa imi faca situ meu unde sa am un admin sa aiba acces la toate conturile si unde sa am lista cu site'urile unde pot lucra modelele

ok , stai sa ne lamurim.
Studiourile nu au site-uri , au conturi de master, asta trebuie sa ai si tu , al tau , propriu si personal.
E simplu de realizat si nu vad de ce trebuie sa platesti un comision pentru ca ti-au facut niste conturi de master.
Asta imi spune ca te-ai apucat de treaba in necunostinta de cauza.
Tomorrow is another day ( S. O'Hara)
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”