FISA POSTULUI 411301

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
mariusss
Mesaje: 12
Membru din: 16 Ian 2012, 11:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Va salut,
Sunt nou pe forum, sunt administrator de studio si am o intrebare...
Am ales ca activitatea angajatilor sa fie de operator introducere validare si prelucrare date (COR 411301). Am facut contractele de munca, fisele medicale,cererile de angajare, protectia muncii si PSI.
Acum sunt bagat in ceata de raportul de activitate, fisa postului(mai ales) si fisa de prezenta.

Daca ati trecut prin asa ceva, va rog sa imi dati si mie o mana de ajutor. La randul meu daca aveti si voi ceva intrebari va voi raspunde.

O zi buna,

Marius M.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
tiska
Mesaje: 47
Membru din: 06 Aug 2009, 17:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pentru toate iti poti intreba contabila, e imposibil sa nu stie cum sa te ajute. La noi, fisa postului de la contabila o avem. Fisa de prezenta poti s-o faci si singur(un tabel in care se semneaza la venire si plecare, cu data, numele intreg, turele, dar tre sa corespunda intocmai cu ce ai trecut tu in contract la intervalul orar in care lucreaza). sa nu uiti ca la cele pentru care ai fisa de la medicina muncii ca lucreaza si noaptea, sa apara si in contract acelasi lucru si sa nu uiti de sporurile de noapte.
sper sa nu fi gresit cu ceva. spun ce am vazut si eu pe la sefu'.
bafta.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”