Problema referalls Jasmin

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sa intamplat sa aveti probleme cu Jasmin la referalls? mie unul da, am bagat mai multe referalls printre care si performeri si webmasteri , ciudat este faptul ca , decsi grupurile mentionate mai sus fac bani eu nu am primit nimic ca , comision , am observat acest lucru abia dupa 2 luni :mrgreen: cand le-am trimis mesaj prima data iata ce raspuns am primit:
Multumim ca ne-ai contactat,

In centrul tau de Master castigurile de referala nu arata suma corecta momentan, sumele corecte pot fi verificate la Referal Program - Refer a Performer.

Se va corecta si in Centrul de Master la Payments, in cel mai scurt timp posibil. Ne pare rau pentru inconvienitati.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Referalul este doar pt conturile facute pt prima oara,de ex: o fata a lucrat la studiou si apoi ma ruugat pe mine sa-i fac alt cont pe lj,dar eu nu am primit nici un ban comision pt k ea era in baza de date....asta a fost ce mi-a spus adminul.....probabil si la tine e la fel
Nu spune lumii ceea ce stii sa faci, fa-o si gata.
( Riccardo Oda)
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

alyce_18 scrie:....probabil si la tine e la fel
Nu este in 80% din cazuri , am dat referall la persoane cunoscute , ce nu au avut tangenta cu videochat-ul pana acum , nu intra in discutie referall-ul ce il am pus pe site-ul studioului sau prin alte pagini sub forma de banner redirectional, acelea nu am cum sa le verific, dar ce am dat eu personal da, le pot verifica, am trimis din nou mail la ei si le-am spus nick-name sub care sau inregistrat prin referall-ul de la mine, rezultatul?
Dear Partner,

We would like to ask you to kindly reply this message and specify the name of the Account
you were referring to thus that we can investigate the issue and assist you accordingly.

Thank you for the assistance in advance.
Am trimis si numele real dar e deja prea mult, clar au o problema cu programul de afiliere. :oops:
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Skins scrie:
alyce_18 scrie:....probabil si la tine e la fel
Nu este in 80% din cazuri , am dat referall la persoane cunoscute , ce nu au avut tangenta cu videochat-ul pana acum , nu intra in discutie referall-ul ce il am pus pe site-ul studioului sau prin alte pagini sub forma de banner redirectional, acelea nu am cum sa le verific, dar ce am dat eu personal da, le pot verifica, am trimis din nou mail la ei si le-am spus nick-name sub care sau inregistrat prin referall-ul de la mine, rezultatul?
Dear Partner,

We would like to ask you to kindly reply this message and specify the name of the Account
you were referring to thus that we can investigate the issue and assist you accordingly.

Thank you for the assistance in advance.
Am trimis si numele real dar e deja prea mult, clar au o problema cu programul de afiliere. :oops:
Si la mine a fost aceiasi problema dar sa rezolvat chiar in cursul zilei de azi...nici la noi nu arata dar la tine cred ca e alta problema ca totusi au trecut 2 luni...si la mine apar pending la cei care nu au finalizat conturile...poate e la fel...vb si cu cei la care ai dat refferal sa vezi poate e de la ei :) ....

Bafta
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Problema este ca, la mine nu apar deloc, desi sau inscris prin referalls ei nu apar in lista nici ca pending nici finalizat , asta e problema, daca apareau era altceva, dar asa....
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Skins scrie:Problema este ca, la mine nu apar deloc, desi sau inscris prin referalls ei nu apar in lista nici ca pending nici finalizat , asta e problema, daca apareau era altceva, dar asa....
Si esti 100% convins ca ei au facut conturi?....sau ca linkul era bun?...e chiar nasol daca sunt ei de vina...dar totusi imi vine sa cred ca e de la ei...no ofense :D
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu le-am dat link-ul la unii din ei la alti am facut eu conturile folosind link-ul de referalls , undeva este o problema totusi, bine, nu stau in referalls , dar ma oftic :oops: ca , am facut zeci de bannere pentru ei puse pe te miri unde si sa nu mearga? link-urle sunt bune , bannerele la fel , testat tot , asta e, astept sa vad ce raspuns primesc in continuare.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mmmda, tocmai am primit raspuns de la ei ca, conturile respective nu ...exista??? nu are sens o las balta. :oops:
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”