Plati intarziate la streamate

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Au intrat acum .
SoulCams Models Studios wanted
mirely
User Activ
User Activ
Mesaje: 205
Membru din: 20 Apr 2011, 01:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bine tata!Sa-i cheltuiesti sanatos!
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc , dar nu sunt toti ai mei 60% revin fetelor . :mrgreen:
ERIKA1
Mesaje: 2
Membru din: 06 Dec 2013, 13:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Am si eu o problema , In data de 29 noiebrie trebuia sa primesc banii de pe streammate , si nu mi au intrat in cont (wire-payment folosesc ), le am trm un mesj si mi au spus asa : Hello,

For wire payments that have not been received we can process a trace on the payment. The fee for a trace is $50.

If it is determined that the wire payment needs to be reissued there is a recall fee of $25 in addition to the reissue fee of $25. We cannot guarantee when the wire payment would be returned, so we cannot tell when it would be reissued to you. You need to also know that there might be fees that your bank or our bank take on top of the fees we already mentioned.

Please let us know how you would like to proceed.

Raspunsul meu a fost da pentru procedura .

Urmatoarea saptamana trebuia sa imi intre din nou bani , si nu mi au intrat nimic, Deci imi lipsesc deja 2 plati. Le am scris din nou , si mi au spus ca nu stiu exact cat va durea tot procesul, si sa stau calma ca o sa primesc banii bla bla

Saptamana asta in 14 .dec.2013 ar fi a treia saptamana in care ar trebuii sa primesc alti bani si nu stiu daca o sa ii primesc sau nu , repet is deja 3 saptamani cu diferite sume de bani , si nu este vb ca nu mi am atins limita. Pe prima sap trebuia sa primesc 900 $, pe a doua 950 $ si p a treia 1200 $.

Nu m am confruntat cu aseamenea situatie pana acum, nu lucrez pt studio , sunt pe cont propriu .
Efectiv nu stiu ce sa spun , lucrez de 2 ani p streammate si nu m am confruntat cu asa problema, sper ca nu ajung sa nu imi vad banii, deja imi dau filme.

mai mentionez ca mi au mai spus : The wire payment that you have not received was transmitted via the same process as your other wire payments.

We have sent this to our accounting team to process the wire trace but as stated in our previous email we cannot tell you how long the trace will take. It could be a few days or it could be a week or longer. Each bank has a different process for tracing the payment so we have no other information to provide you.

All we can tell you is that we will let you know when we have further information.

In cazul in care cineva are vreo idee, nu ezitati pentru a imi da ceva raspunsuri , chiar as avea nevoie cu mare drag .
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”