Inchidere cont Xlovecam

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salutare , am si eu o problema , un model sa plecat de la un studio , pe care il cam stie lumea, (cine vrea nume ii si spun cum se numeste studioul) am plecat ca dupa 3 luni de studio , a primit la paymenturi sumele : 12 ron , 18 ron , 115 ron , 35 de ron, maximum de 120 ron . fata arata destul de bin e, are de toate , rade , se misca mereu , canta , membrilor le place, dar cei de la fostul studio nu vor sa-i inchida contul pe xlove si eu vreau sa ii deschid unul ptr ca mi-a spus ca acolo facea banutei , dar nu i-a vazut niciodata , le fura din bani , gaseau pretexte , tragea pe ele ca pe sclave , si sunt foarte multe care au plecat de acolo si au venit probabil in studiourile noastre, fata fiind din afara bucurestiului s-a cam speriat de ei , fiind singura , ea crezand ce scrie pe site-ul lor dar nu a fost asa. Probabil daca as spune numele studioului cred ca sunt modele pe aici care au lucrat acolo si pot sa iti dea cu parerea.

ideea e ca , stiu ca dupa 3 luni se poate face alt cont daca fostul cont nu se poate inchide (nu vor sa-l inchida ratatii aia),dar, exista alta vreo alta solutie ? nu ma pot connecta la suportul lor , probabil e de la pc meu si de aceea daca stie cineva ceva il rog sa ma anunte si sa ma ajute

Un weekend placut :)
SoulCams Models Studios wanted
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

E fff simplu, un cont se inchide dupa 3 luni de inactivitate,daca cei de la studioul respectiv folosesc alt model in locul fetei contul va fi deschis pana se vor prinde cei de la Xlove, cea mai buna solutie e sa faci un print screen cu modelul ce apare pe contul fetei si il trimiti la site cu datele modelului ce a lucrat pe contul respectiv,ID card,foto recent si cu ID-ul langa fata, astfel vei dovedi ca, acel cont e folosit ilegal si il vor inchide iar modelul tau va putea deschide un cont nou pe alt studio!
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ideea e nu stiu daca baga alt model pe contul respectiv. stiu ca dupa 3 luni pot face, ideea e ca o sa fiu online pe xlove sa vad numele screenului si apoi daca e ceva o sa fac si asta, dar cum am scris daca nu baga niciun model si il lasa asa nu prea am sanse , nu ?

ca am trm mail si mi=au zis doar faza cu 3 luni atata tot ...
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

In acest caz nu ai ce face, astepti cele 3 luni si gata, asta in cazul in care studioul nu se foloseste de alt model si asa cele 3 luni pot deveni 5,6.10 luni, in fine, de ce nu pui modelul sa lucreze de ex: pe Eurolive,sau Flirt 4 Free ori Imlive,sunt site-uri destul de bune ce merg excelent la orice categorie!
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pe iml lucrez de mult pe celelalte doua nu stiu procentajul , daca este trafic bun, cât plătește p min, etc :)
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Flirt 4 Free plateste in $

Pretul mediu pe min : 3,99 $
25 % din pretul pe minut
Categorii : fete, baieti,
plati prin : Payoneer, transfer bancar,

Eurolive plateste in E

Pretul mediu pe min : 2,49 E
50 % din pretul pe minut
Categorii : fete, cupluri,
plati prin: Payoneer, transfer bancar,

Trafic este destul de bun,se fac bani frumosi pe aceste site-uri,totul depinde de modele! mai multe detalii gasesti pe paginile lor.
Avatar utilizator
guzganelu
Mesaje: 17
Membru din: 21 Dec 2010, 13:13
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Le poti trimite celor de la xlove un email in care sa le spui ca fata a lucrat la alt studio si ca patronii nu vor sa ii inchida contul...Le spui numele contului,trimiti si o copie dupa buletinul ei si ii vor inchide contul
barbye_green
Mesaje: 1
Membru din: 05 Sep 2015, 01:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna.am si eu o intrebare.daca mi-am schimbat numele si buletinul nu imi pot face un cont nou pe xlove???a mai incercat cineva treaba asta?ma gandesc ca daca numele difera de cel cu care am contul celelalt as putea sa imi fac :D
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Si CNP?!?!
Faceti bani cu Chaturbate,cele mai multe posibilitati de castig:
http://adf.ly/1Sp798
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”