Cat timp petreceti in fata calculatorului?

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cat timp va petreceti la supravegherea modelelor , pe net , cautare, una alta ? eu unu stau foarte mult , am la cearcane , nopti nici nu mai stiu cand am dormit mai devreme de 7 dimineatza si dormit doar 3 4 ore apoi iar la studio... iar pe modele , iar pe net , iar pe citit , iar pe documentat, etc etc ... la fel si voi ?
cand am intrat in industrie cu studioul mi-a zis cineva inarmeaza te cu multa cafea, tigari , rabdare si nopti pierdute fara numarrrrrrrrr... am zis ca minte , ca nu are cum sa fie asa...dar s-a adeverit , ba chiar mai rau a fost... dar cu timpul incet incet te obisnuiesti ... desi nu e bine ptr sanatate, dar uite ca e ok , zic eu :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cand nu muncesc si stau in fata calculatorului din pura placere sau mai rau dependenta ma simt mai rau decat as fi stat online :)))stau vreo 4-5ore cu pauze,acum k a venit vara am un chef de plimbat si am redus timpul la pc din ce in ce mai mult, noroc k am un ipod si mai dau un check din cand in cand. Cand muncesc stau 6ore si aici intra si documentatul si cautat diverse pe net, intre 2 pvturi am timp si de citit :))). Am incetat sa mai intru pe siteuri de socializare sau messenger sa vb cu prietenii, la cat de frumos s-a facut afara e si pacat sa stai in casa in fata calculatorului. Macar o ora doua sa te duci la o terasa sau o cafenea sau in mall mai cumperi una alta , mie mi se face scarba de toata aceasta inventie care iti ocupa timpul si devine o obsesie sau o dependenta.
Nu spune lumii ceea ce stii sa faci, fa-o si gata.
( Riccardo Oda)
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si eu pana de curad ma culcam la minim 2-3 dimineata insa de la o vreme incerc sa-mi refac un program mai sanatos...adica sa ma culc pe la 1-2 cel tarziu. In fata calculatorului stau cam pana la 10 ore pe zi acum...inainte cam non`stop dak nu trebuia sa plec din casa:))
Missy Studio, Videochat profesional in Bucuresti. Angajam doar fete in Bucuresti.
http://www.studiovideochatbucuresti.net
MPaul
Mesaje: 4
Membru din: 22 Mai 2013, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

minim (in cel mai bun caz) 10 ore la lucru si inca cateva ore acasa.
Am inceput sa pun la kilograme de la sedentarism.
Banii abia imi ajung vsm .. daca nu ar fi foame de locuri de munca plecam din industrie demult
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna!

In primul rand: Nu cred ca numarul de ore e chiar atat de important aici, ci mai degraba cum il petreci. Intre 7 melodii pe u tube, 3 intrebari venite de niciunde care necesita lamuriri suplimentare si masa de pranz...nu inseamna ca ai stat dom'le si te-ai documentat toata ziua. Daca stai si 2-3 ore pe zi, dar cu tot sufletul acolo, e de ajuns pentru a afla ce mai e nou in domeniu, ce a aparut, cum si la ce foloseste etc etc.

In al doilea rand: Cate ore petreceti incercand sa implementati ceea ce ati aflat nou si credeti ca se potriveste studioului vostru?

Have fun and make money!
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”