Studio nou, nu prea stiu sa imi fac publicitate!

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
NewStudio2011
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2011, 14:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna...sunt relativ noua in acest domeniu,as dori sa-mi deschid un studio dar nu prea stiu cum sa-mi fac publicitate si cum sa gasesc modele...?!daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi ..sugestii?:)
Va urez o zi cat mai buna...si spor la banutzi
SoulCams Models Studios wanted
sorcerer
Mesaje: 25
Membru din: 07 Iun 2010, 21:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

Ma pricep la chestii tehnice si cum am vazut postul tau am sesizat oportunitatea de a ma da in barci .
Ai nevoie de un tub de lipici, un foarfece, o imprimanta, notepad, aproximativ 50 de coli si <10 lei .
Faci anuntul in notepad cum ca faci angajari, scoti cate 3 anunturi pe coala pana consumi colile . Cu foarfecele decupezi anunturile .
Iei anunturile, lipiciul si cei <10 lei si te duci la licee, facultati si alte locuri populate . Le lipesti iar in drum spre casa treci pe la sediul unui ziar si publici un anunt legat de activitatea ta cu cei <10 lei .

Numai bine.
Abracadabra
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

sorcerer scrie:Salut,

Ma pricep la chestii tehnice si cum am vazut postul tau am sesizat oportunitatea de a ma da in barci .
Ai nevoie de un tub de lipici, un foarfece, o imprimanta, notepad, aproximativ 50 de coli si <10 lei .
Faci anuntul in notepad cum ca faci angajari, scoti cate 3 anunturi pe coala pana consumi colile . Cu foarfecele decupezi anunturile .
Iei anunturile, lipiciul si cei <10 lei si te duci la licee, facultati si alte locuri populate . Le lipesti iar in drum spre casa treci pe la sediul unui ziar si publici un anunt legat de activitatea ta cu cei <10 lei .

Numai bine.
Nu te supara... dar in ce oras dai tu anunt in ziar cu mai putin de 10 lei?
In iasi, ziarul evenimentul incaseaza cel putin 200 milioane lei vechi lunar doar din anunturile pt videochat... lol :) Care's cam 35 in fiecare zi :)
sorcerer
Mesaje: 25
Membru din: 07 Iun 2010, 21:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Te salut,

In Prahova, la cel mai cunoscut ziar cu anunturi de angajari, publicarea pe pagina scrisa e gratis daca folosesti pagina de internet a ziarului .
"Tehnica" mea nu se potriveste in totalitate orasului tau .
Imi cer scuze :lol:

Numai bine .
Abracadabra
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alta varianta ar fi sa-ti cauti designeri care sa-ti faca un site de recrutare si sa-l optimizeze dupa cuvinte cheie legate de recrutare, iar candidatii sa aplice direct online.
PM daca vrei detalii.
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
NewStudio2011
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2011, 14:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sorcerer scrie:Salut,
Ma pricep la chestii tehnice si cum am vazut postul tau am sesizat oportunitatea de a ma da in barci .
Ai nevoie de un tub de lipici, un foarfece, o imprimanta, notepad, aproximativ 50 de coli si <10 lei .
Faci anuntul in notepad cum ca faci angajari, scoti cate 3 anunturi pe coala pana consumi colile . Cu foarfecele decupezi anunturile .
Iei anunturile, lipiciul si cei <10 lei si te duci la licee, facultati si alte locuri populate . Le lipesti iar in drum spre casa treci pe la sediul unui ziar si publici un anunt legat de activitatea ta cu cei <10 lei .

Numai bine
ce dragut!!!ms de sfat...daca mai am nev de vreo sugestie cu siguranta voi apela la tine ""Sorecer""!:)
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NewStudio2011 scrie:buna...sunt relativ noua in acest domeniu,as dori sa-mi deschid un studio dar nu prea stiu cum sa-mi fac publicitate si cum sa gasesc modele...?!daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi ..sugestii?:)
Va urez o zi cat mai buna...si spor la banutzi

Ce buget ai pentru marketing/publicitate?
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Lipire afise, anunturi in ziar, anunturi pe siteuri dedicate publicitatii, forumuri specializate etc.
Missy Studio, Videochat profesional in Bucuresti. Angajam doar fete in Bucuresti.
http://www.studiovideochatbucuresti.net
andrada.d
Mesaje: 2
Membru din: 09 Apr 2012, 00:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

voi in ce ziare ati facut publicitate? :mrgreen: ca ma gandesc ca nu in Adevarul sau Ziarul Financiar :lol: este adevarat , cu cat sunt mai multe ziare cu tiraj mare, si mai multe zile in care anuntul tau este publicat sansele sa gasesti ceva cresc. voi ce credeti, este ok sa publici in orice ziar?
Avatar utilizator
RTModels
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 165
Membru din: 25 Aug 2012, 21:07
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

andrada.d scrie:voi in ce ziare ati facut publicitate? :mrgreen: ca ma gandesc ca nu in Adevarul sau Ziarul Financiar :lol: este adevarat , cu cat sunt mai multe ziare cu tiraj mare, si mai multe zile in care anuntul tau este publicat sansele sa gasesti ceva cresc. voi ce credeti, este ok sa publici in orice ziar?
Clar Ziar cu anunturi de "Angajari", Site, Pliante daca stii unde sa le dai. Restul e SEO si noroc :)
Coco
Mesaje: 1
Membru din: 07 Sep 2012, 23:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pe facebook merge ff bine sa te promovezi ca studio si sa-ti faci publicitate incearca cu firme de taxi si creezi niste fluturasi Pitzipoancele merg mult cu taxi mai apoi lase prin saloanele de infrumusetare niste fluturasi si unde crezi ca merg fetele des
Bafta
Desi exista alte situatii doar ca e putin costisitor, dar daca esti dispus merita sa incerci
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”