salut as vrea sa mi deschid un video chat (studio)

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
parangul
Mesaje: 1
Membru din: 17 Oct 2005, 16:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut sunt interesat de a-mi dechide un video chat posed o locatie cateva fete (8-10) si as putea achizitiona si tehnica de ultima generatie, am firme proprie srl etc. cine ar fi interesat sa colaboram eventual parteneriat e-mailul meu este [modificat de Admin - adresele de mail sunt interzise in afara sectiunii de reclama - Contactul se face prin PM - acolo puteti face schimb de email fara probleme - Admin] sau aici
SoulCams Models Studios wanted
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ca sa te poata ajuta cineva , trebuie mai intai sa spui si de unde esti . Presupun ca din Bucuresti ... dar e o informatie necesara .
Succes in ceea ce vrei sa faci , si daca consideri ca te pot ajuta , messengerul si mailul meu iti stau la dispozitie .
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu lasa omul mai moale, el a specificat cum poate fii contactat si in ce scop, nu vad de ce ar trebui sa-si insiruiasca aici datele personale, daca ai ceva de discutat cu el du-te in separeu. Dar problema e de inteles, iti mai trebuiesc 7 posturi... :P no offence

Parangul inainte de a demara o asemenea afacere ar trebui sa urmaresti si folclorul popular pentru a fii convins ca stii cu adevarat toate subtilitatile meseriei pe care vrei sa o practici; in acest sens iti recomand cu caldura sa citesti si sa urmaresti in continuare Forumul Adult Videochat. Mult succes pe noul drum!
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Infinity scrie:DoarEu lasa omul mai moale, el a specificat cum poate fii contactat si in ce scop, nu vad de ce ar trebui sa-si insiruiasca aici datele personale, daca ai ceva de discutat cu el du-te in separeu. Dar problema e de inteles, iti mai trebuiesc 7 posturi... :P no offence

Parangul inainte de a demara o asemenea afacere ar trebui sa urmaresti si folclorul popular pentru a fii convins ca stii cu adevarat toate subtilitatile meseriei pe care vrei sa o practici; in acest sens iti recomand cu caldura sa citesti si sa urmaresti in continuare Forumul Adult Videochat. Mult succes pe noul drum!
7 posturi pana ce ? sa fim seriosi ... Daca asta e interesul tau pe acest forum ... o sa-l rugam pe SAD sa-ti mai dea 5 inimioare . Daca e posibil ti le donez pe ale mele .
Eu am incercat sa ajut OMUL . O sa fie multi bagatori de seama (asa ca mine , tantalai de provincie ) si il scuteam de ceva "chinuri"
Chestia cu separeul : NO WAY ! Nu sunt Gay . Asa ca du-te tu , iti cedez locul .
Multa bafta , si sincer ... sa lasam polemicile . E mai bine pentru toata lumea
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:
Infinity scrie:DoarEu lasa omul mai moale, el a specificat cum poate fii contactat si in ce scop, nu vad de ce ar trebui sa-si insiruiasca aici datele personale, daca ai ceva de discutat cu el du-te in separeu. Dar problema e de inteles, iti mai trebuiesc 7 posturi... :P no offence

Parangul inainte de a demara o asemenea afacere ar trebui sa urmaresti si folclorul popular pentru a fii convins ca stii cu adevarat toate subtilitatile meseriei pe care vrei sa o practici; in acest sens iti recomand cu caldura sa citesti si sa urmaresti in continuare Forumul Adult Videochat. Mult succes pe noul drum!
7 posturi pana ce ? sa fim seriosi ... Daca asta e interesul tau pe acest forum ... o sa-l rugam pe SAD sa-ti mai dea 5 inimioare . Daca e posibil ti le donez pe ale mele .
Eu am incercat sa ajut OMUL . O sa fie multi bagatori de seama (asa ca mine , tantalai de provincie ) si il scuteam de ceva "chinuri"
Chestia cu separeul : NO WAY ! Nu sunt Gay . Asa ca du-te tu , iti cedez locul .
Multa bafta , si sincer ... sa lasam polemicile . E mai bine pentru toata lumea
Mi-a placut enorm PM-ul tau INFINITY .
Acest post il scriu ca sa nu mai intervina nimeni sa ia partea unuia sau altuia . Rufele s-au spalat in privat :P
Spor la $$$ pentru toata lumea . O seara buna .
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

uita-te te rog pe forum la ultimele topic-uri..se discuta de situri care platesc 10 centi pe minut..se discuta de situri care uita sa si plateasca..si de intarzieri la plata..
Ce spun aici nu spun cu scopul sa te descurajez.Scopul este sa te interesezi temeinic de fiecare aspect al afacerii asteia inainte sa incepi sa investesti bani seriosi.Nu mai e ca acum cativa ani..astept pe cei vechi sa spuna daca e asa sau nu.Eu asa cred tottusi.Mai e si chestiunea modelelor...cred ca poti sa numeri pe degete procentul de modele care stau in studio mai mult d ecateva luni.Daca ma insel,sa imi fie cu iertare.
Repet..nu am postat ca sa ma bag in seama.nu ofer consultanta..ca nu ma pricep...am spus chestiile astea doar ca sa te informezi cat se poate de bine inainte de a face aceasta investitie.
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

SALUTARE!!!
Eu iti dau un sfat....daca ai 10 modele gata de munca si care vor sa munceasca da-i BACARELI !!!! nu mai sta....dar...si acesta este un BIG DAR!!! ai grija de uramtoarele aspecte:
1.iti trebuie pe langa investitia intiala vreo 5-6mii USD(pt 10 modele) si asta din pricina faptului ca TOATE siteurile trimit banii dupa vreo2 saptamani de la incheiere perioadei...Acesti bani (6.000USD) nu sunt o suma fixa ...sunt banii care trebuie sa ii ai initial pt salarii

2.Din 10 modele care crezi tu ca sunt pregatite pt a face video-chat (daca modelele nu au mai lucrat) sa fii fericit daca 3 iti fac bani si reusesc

Cat despre asociere UITA!!!!!Asta e parerea mea..si iti spun de ce...e foarte simplu....toti cei care suntem in aceasta afacere cautam modele...eu spre exemplu platesc 400USD daca cineva imi aduce un model la interviu(bine inteles daca modelul va itrunii toate conditile atunci respectivul isi primeste banii) ...la fel ca mine sunt convins ca procedeaza majoritatea ....iar ca tu sa vii cu 10 modele intr-un studiou(din care maxim sa reuseasca 3) nu cred ca ar fii nimeni INTERESAT REAL...poate doar asa vreun incepator ca si tine sa iti spuna si sa iti promita marea cu sarea si atunci nu are rost sa te asociezi...insa o companie serioasa, un studio deja consacrat eu zic ca nu ar cauta sa se asocieze....cel mai simplu e sa ii dai drumu si iti spun eu ca o sa le inveti din mers.... NICI unu din noi nu am stiut la inceput cu ce se mananca acest business ...am invatat pe parcurs...da-i drumu si sunt convinsa ca te vei descurca

Acest site poate sa fie ásociatul tau gratuit'...in sensul ca pe acest site gasesti TOATE informatiile de care ai nevoie.....trebuie doar sa le citesti sa le treci prin filtru mintii si sa selectezi tu ce te avantajeaza si ce nu....

Ca sa concluzionez : incepe SINGUR ca te ve-i descurca la fel de bine si fara asociat !!!!


P.s. pt orice informatie (ajutor) ai nevoie iti stau la dispozitie(sunt convins ca si adminii de la acest site iti stau la dispozitie precum si o amre parte din cei care freventeaza acest site iti stau la dispozitie pt ajutor)
MULT SUCCES!!!
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

parangul scrie:salut sunt interesat de a-mi dechide un video chat posed o locatie cateva fete (8-10) si as putea achizitiona si tehnica de ultima generatie, am firme proprie srl etc. cine ar fi interesat sa colaboram eventual parteneriat e-mailul meu este parangul[at]gmail.com sau aici
MARKUS are dreptate . Citeste pe aici . Ce nu intelegi intreaba ca de-aia e forum . Iar pentru discutii mai amanuntite ai adresele noastre de messenger , ca de-aia le-am pus aici ...
Succes
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”