VANATORII DE PELICANI

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

sad eyes cred ca remarca ta citez:
Vision_AVC, Madea Ionut si Mimichat au postat de la aceeasi adresa de ip, mai mult ca sigur este vorba de o singura persoana, putin probabil ca toti 3 folosesc acelasi calculator.
Nu comentez in plus. Inchid topicul, urmand sa iau masurile de rigoare...
incheiat citatul..ar trebui ca aceasta remaca sa fie pastrata pe forum ca eventualii pelicani sa nu mai inghita shtourile la toti transpiratii shi toti obositii care vor banuti degeaba:D
ma simt dator cu aceste posturi deoarece cand am descoperit magnifica lume a videochatului shi siteul tau am papat shi eu o glumitza nesarata de la un nene din asta rotund...nu a fost asha amara pilula dar consider ca nimeni nu ar trebui sa munceasca pentru un obosit glumetz din asta asha ca ...revi cu sfatul meu...COPILASHI NU BAGATZI OBOSITII IN SEAMA SHI NU INCHIRIATZI CONTURI DE LA EI...decat sa inchiriati conturi mai bine mergeti frate la un studio serios shi munciti sau daca sunteti studio owneri fitzi alaturi de modele...punetzi mana shi studiatzi shi eu va garantez ca daca va facetzi treaba ca la carte vetzi avea succes shi vetzi face banutzi frumoshi pe siteurile care inca mai primesc romani...
pupici shi spor la banutzi:D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

aici ai prefecta dreptate :)
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ca bine zici , dar majoritatea pun botul la oferte de genul asta pt. un profit mai mare .
Cand e vorba de o " super oferta " omu' mai uita sa calculeze si sansele de a fi sau nu tzeapa .... si... pune botul . Si mai tarziu incep cu anuntzuri de genul " nu luatzi de la X sau Y ca e tzeapa" si cu tot felul de amenintzri .... domnii mei pt. ca atzi vrut sa evitatzi un sistem al unui site prin mijloace ilegale si imorale care va duce la un deznodamant nu prea placut pentru restul de chathosti romani nu pot sa va spun decat "Reclamatziile la gara " , atzi riscat , atzi stiut asta , atzi luat tzeapa ... asta e . Moralitatea putetzi spune ca nu prea isi are loc in afacerea asta ...dar va inselatzi .
Bani putetzi face catzi vreti pe siteuri deja consacrate in domeniu si pe tarif destul de mare insa trebuie sa muncitzi si sa sa incercatzi sa nu mai luatzi totul de-a gata .
Lenea si dorintza de "imbogatzire" rapida duc la multe tzepe , de asta va vetzi convinge in viitor :)

Best Regards !
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Postul in cauza va ramane ca exemplu, cateodata imi pare rau ca am sters atatea sute de posturi cu subinchirieri (dupa ce am facut regulamentul) puteau si ele sa foloseaca drept exemplu. Am crezut ca va fi suficient, atunci cand am explicat cat rau poate provoca aceste practici de subinchirieri.

Acesta este subiectul despre care se vorbeste mai sus:
http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/about1027.html

Alt subiect asemanator:
http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/about1019.html

Acesta este subiectul in care am EXPLICAT consecintele subinchirieri de CONTURI:
http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/about441.htm
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Bun asa SAD^^EYES. Sunt pro.
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”