Ce detii studio legal sau ilegal ? sincer...

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅

Ce detii studio legal sau ilegal ? sincer...

Legal
19
24%
Ilegal
15
19%
Nu am studio
45
57%
 
Voturi totale: 79
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

panaramadeom scrie: stiu ca e bataie de cap...dar as prefera sa lucreze modelele si pe site-ul meu ..
Bataie de cap? :lol: tu ai idee cat trebuie sa investesti la inceput in trafic pt un site ca jasmin? ;)) ca asa sunt multe situri cu toate optiunile, arata dragut si nu intra nici cucu.
panaramadeom scrie:vila sau apartament de inceput ? ptr 8 modele ?
ce vrei tu, atata timp cat detii partea de cunostinte.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

ionutescu scrie:Presupun ca cine bifeaza nu am studio poate fi considerat ca vot pentru studio Ilegal?

Poate fi considerat ca vot al celor care nu au studiouri.. exact cum se vede.. vizitatori simpli, modele, wanna be studio etc.. daca aceasta categorie de vizitatori nu ar fi avut optiune.. cel mai probabil ar fi votat Legal / Ilegal influentand mai mult sau mai putin scorul final...
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
PinkLipsStudio
Mesaje: 25
Membru din: 14 Ian 2010, 23:14
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sa zicem ca sunt de principiul , cand nu ai ceva foarte mare si ai cateva modele , ilegal, pentru ca daca faci legal , nu te mai alegi cu nimic. Daca crede cineva ca nu am dreptate e liber sa isi dea cu parerea.
golazo
Mesaje: 15
Membru din: 11 Mar 2009, 18:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

citesc si eu acest forum cateodata , am o anumita vechime ca performer , m-am gandit deseori sa deschid un studio , am cunostintele necesare + capital.
Ma gandeam asa , daca treci un site doua sa faca plata prin banca ... acelea le poti declara , adica ai fi legal , iar restul de siteuri sa le treci prin epass , nu cred ca ai avea de ce sa iti faci probleme noaptea :)
E o chestie simpla la care m-am gandit , nu sunt sigur daca ma apuc de treaba era doar o idee. Probabil multi dintre voi asa faceti .
Avatar utilizator
ionutescu
Mesaje: 37
Membru din: 13 Ian 2010, 02:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

golazo scrie:citesc si eu acest forum cateodata , am o anumita vechime ca performer , m-am gandit deseori sa deschid un studio , am cunostintele necesare + capital.
Ma gandeam asa , daca treci un site doua sa faca plata prin banca ... acelea le poti declara , adica ai fi legal , iar restul de siteuri sa le treci prin epass , nu cred ca ai avea de ce sa iti faci probleme noaptea :)
E o chestie simpla la care m-am gandit , nu sunt sigur daca ma apuc de treaba era doar o idee. Probabil multi dintre voi asa faceti .
Probabil ca asa facem. :) :roll:
queen
Mesaje: 1
Membru din: 03 Sep 2011, 20:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut,ce sa zic eu am deschis studioul acum un an ,si nu am stiut daca o sa fac fatza ,am investit si chiar vreau sa-l legalizez ce trebuie sa fac ,daca merg la camera de comert pot primi toate documentatiile?puteti sa ma ajutati sa fiu informat cu tot ce am nevoie?licente,documente etc?(amd 4 modele atat)
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Aici ai cam tot ce iti trebuie sa te inregistrezi .

coduri-caen-incadrarea-activitatii-videochat-t4743.html
superlifting
Mesaje: 13
Membru din: 15 Apr 2012, 18:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu lucrez doar pe baza de colaborare cu modelele, stie cineva daca acest lucru este 100% legal?
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

superlifting scrie:Eu lucrez doar pe baza de colaborare cu modelele, stie cineva daca acest lucru este 100% legal?
Cu siguranta nu, dar e oricum bine ca iti aduci banii legali in tara.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”