Am si eu nevoie de unele recomandari

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu ma intreb ,ce fel de fete lucreaza acolo???Yuk :evil:
Dar cred ca pot sa ghicesc si nu pot decat sa le compatimesc.....
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

eu tot calculez ce lungime are pupitrul de comanda pe care stau 7 calculatoare (+ 7 camere?) ... 2 metri jumate? 3? 4? o fi orizontal, vertical ?
oare o arata ca dispeceratul de la metrou, ca ala de la o televiziune sau ca ala de la Cernavoda...
s-a corporatizat si tehnocratizat chatu' asta maica, mai bine imi sterg meicapul, imi leg basmaua si-mi vad de treaba mea ca sunt o depasita...
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

my god, tocmai am citit ¨6, 7 pc-uri¨ ? sau a fost o iluzie optica? wtf... poate sunt eu inapoiata rau...nuj ce faceti voi, eu sunt singura cu un singur comp? bine, in total am 3 laptop-uri si 3 desktop-uri... da nu mi.a trecut prin cap niciodata sa le pun pe toate de.odata si sa intru online. Adica... de ce as face asta? am boala pe mine?
succes oricum!
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fetish scrie:Hippie e grele e grele ...rau
Asa-i, si noi stricam aici orzul pe gaste. Cine are minte, sa priceapa, in rest, moderatorul si cele enspe monitoare aduc macar banii de-un cico la bodega din colt...
Avatar utilizator
TwistedAngel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 03 Feb 2011, 11:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

7 pc , t'spe conexiuni , cel putin 21 seseiuni , om angajat sa tasteze , 7 camere alte avioane , si tote aste pentru 70-300$ ! da nu era mai simplu sa angajezi o fata mai descurcareata cu o baza de engleza ? ii dai 2-3 sesiuni si iti scoate aceeas bani daca nu mai mult ?
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

io nu pot sa inteeleg care-s disperatele alea atat de disperate incat sa fie ok cu asemena conditii de lucru , bine am mai auzit enormitati gen 14 site uri ,da macar erau 2 pc uri si acolo la 2 te mai descurci cumva; deja ce citesc devine un grotesc al vdc ului

nu vreau sa am gandesc cum e daca are vre-un model 4 sau 5 pvt simultan , cred ca are creierii bun de intins pe culea de rufe , nu mai zic cum poti lucra 8-12 ore in asemenea conditii

eu sincer nu invinuiesc studioul care ofera asa ceva , atat poate atat da , invinuiesc modelele care ajung sub demnitatea lor si muncesc astfel

pacat ca vdc a ajuns unde este , nu zic ca pe vremea mea era mai bine , ca si atunci erau destule sarlatanii si multe alte tampenii da macar ne -avand acces la informatii , se facea o triere naturala si nu mai intrau toate boarfele in vdc pe post de carne de tun

acum in condiitii din astea e logic ca numai boarfele intra in industrie ca asteea accepta saracele , vorba aiai macar nu e centura , nu e peste si e acoperit totusi ...
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
m1rc34
Mesaje: 5
Membru din: 14 Feb 2012, 12:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

s-a rezolvat....am in total 13 modele si cupluri si se lucreaza si in ture...nu lucreaza un model la mai multe pc-uri,fiecare model sta la un pc atat...eu am facut vdc al cuplu app o jumate de an si am si cunostiinte care au facut si ma ajutasi cu fetele...sunt multumit de $$$ care imi raman si as vrea sa ma extind :)...
xqm va multumesc pentru "incurajari"


bafta la $$$ si voua
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”