Doar un mic sfat cer :D

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
R4NdY94
Mesaje: 2
Membru din: 17 Iun 2015, 08:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, este primul meu post pe forum, desi urmaresc activitatea de ceva timp.
Si eu ca majoritatea, doresc sa deschid un studio, locatie detin, modele, sper sa gasesc, insa la camera deocamdata detin doua toshiba camileo p10, filmeaza 720p-1080p dar nu stiu cat de bune sunt pentru acest domeniu!! Sa incep cu ce am sau sa caut ceva mai bun??
SoulCams Models Studios wanted
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Studio cu 2 toshiba??
GabiXO
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 11 Ian 2014, 12:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu stiu ce activitate ai urmarit tu, dar nu ai urmarit bine deloc.
Incepi macar cu c920 de la logitech.
XOLABS - Online Marketing & Stuff
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

De acord cu Mron 3: Logitech c920. Chiar ca si incepator ti le poti permite.
R4NdY94
Mesaje: 2
Membru din: 17 Iun 2015, 08:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nudaunume scrie:Studio cu 2 toshiba??
Astea le detin de mai demult, nu le-am luat special pentru studio, am intrebat sa vad daca sunt bune sau nu pentru aceasta activitate!
Oricum mai am de invatat. Dar totul are un inceput!
mron3 scrie:Nu stiu ce activitate ai urmarit tu, dar nu ai urmarit bine deloc.
Incepi macar cu c920 de la logitech.
Multumesc de sfat!
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Tot ca sfat ....

Este de apreciat spiritul intreprinzator DAR inainte sa mai faci urmatoarea investitie in aceasta idee ( chiar daca este vorba de cateva camere Logitech c920 la 350 ron bucata ) incearca sa-ti aprofundezi cunostintele sau macar "sa-ti tragi aproape" pe cineva care are ceva experienta in domeniu .... cea mai grea parte DA o sa fie partea cu gasitul modelelor si e pacat ca atunci cand le vei gasi pe primele sa constati ca ele se pricep mai bine ca tine la afacerea ta , take it slow - learn fast - invest - work si spor la treaba
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”