Boss studio pe jasmin si altii

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Desi , pe jasmin este banata ro , in camera de chat a fetelor tot intra 2 idioti , ca , altfel nu le pot spune , unul isi zice Boss_Studio si altul Iulian studio , intra in vorba in romana bineinteles :mrgreen: desi fetele vorbesc doar engleza si franceza cat timp sunt in chat si nu asculta manele , am facut o colectie pop ani 80-90 , si..vin cu texte de genul :

"
buna
merge?
sti cine sunt eu?
te pot ajuta sa fi promovata
de ce nu recunosti ca esti romanca?
dai banii la altii degeaba
degeaba te dai alta natie
stiu sigur ca esti romanca
hai sa te ajut eu
cu noi castigi mult mai mult , iti facem promovare
"

Cam astea sunt textele lor de fiecare data , la voi se intampla sa intre astia 2 ? bine , fetele nu sunt chiar asa deranjate , ii ignora si uneori le da BAN , dar revin de fiecare data cand au ocazia si devin stresanti pentru ele , exista o solutie viabila sa scapam de aiuritii astia ? multumesc .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dbc_iulian
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 06 Sep 2011, 12:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Skins scrie: Desi , pe jasmin este banata ro ,
Deci buba e in felul urmator. Desi .ro e banat pe site din meniul chathost-ului Romanasul poate sa intre...

Explicatii:

1. Romanul are setat ca proxy server pentru browser-ul lui un proxy din international result Ban Efficacy := NULL;
2. Romanul se afla in strainatate si is promoveaza vre-un conational Ban Efficacity := NULL;
3. Romanul Foloseste retelele de anonymizer TOR,etc. Ban Efficacity := NULL;

Concluzia:
Poti sa te dai cu partea Dorso-Codala de pamant pina se inroseste si se umfla ca stimabilul tot intra.
LJ & company + others nu vor avea nici un interes sa baneze retelele de anonymizere TOR si freeproxy. Nu cred ca ai ce ii face asa ca suporta consecintele. Sau daca ai un programator destept iti va face ceva scripturi sa iti automatizeze ban-ul la gasirea unor cuvinte cheie in chat. ( asta e ceva mai complicat dar nu imposibil avand in vedere ca stream-ul e putin criptat).

stima
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc , asta stiam si eu , nu este o noutate pentru mine , eu am intrebat altceva :
exista o solutie viabila sa scapam de aiuritii astia ? multumesc .
Adica daca apelam la suport ? ca , tehnic din partea noastra nu prea ai ce face , iar de scripturi nu are sens .
Avatar utilizator
BabyMe
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 161
Membru din: 23 Sep 2009, 09:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Banned Country:
•Romania - Ban Guests (country) and Members (city).

pot fi si din romania, dar din alt oras...din ce vd eu aici, nu exista posibilitatea de a banat RO complet.
am si eu idioti din astia destui...si textele pe care le-ai mentionat tu Skin...imi suna foarte cunoscut :))) am citit si eu din astea, dar n-am retinut niciodata si numele lor...zilnic apare cate un cretin din asta, dar eu nu ma mai obosesc sa le dau ban, pt ca le dau degeaba...am incercat de cateva ori si au revenit, asa ca nu ma mai obosesc...ii ignor pur si simplu, si pleaca singuri asa cum au venit...la mine par sa fie totusi din ce in ce mai rari, cred ca daca-i ignor total, se satura si nu se mai obosesc.
ce rost are sa se enerveze cu ei? nici pt ban nu merita osteneala
pe astia de la suport nici in cot nu-i doare...sunt o multime de lucruri mult mai serioase pt care nu se agita, dar asta?
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am inteles , o sa vorbesc cu fetele si sa le ofere cate un BAN de fiecare data si ignore cand apar astfel de idioti , asta ramane ultima solutie , va multumesc pentru raspunsuri .
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Ce faci cand un betiv pe strada tipa dupa tine sa-i dai o votca? Il ignori. Asa si pe astia ...
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Bine spus !
isaxon
Mesaje: 19
Membru din: 14 Iul 2011, 15:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Astia sunt cazurile fericite stimabilul Bos_studio sau cum o fii se afla in Cipru dar de dobitocii care intra si injura din prima ce sa zic , mie personal nu mi se intampla des dar modele noi care vin la noi si incerc sa le impartasesc putinele mele cunostiinte le demoralizeaza complet cand apare cate un idiot asa !
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”