Verificare ore logare-delogare

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Buna ziua. Am si eu o intrebare pentru adminii si onwer-ii de studiouri: cum va verificati modelele la ce ore au intrat online si la ce ore au iesit? sau se poate instala vreun soft care poate vedea chestia asta?
mentionez ca se lucreaza pe siteurile uzuale,cum ar fi lj, il, cams, streamate.....daca ma uit la imlive la track your earnings in fiecare zi, imi arata acolo un timp,dar nu corespunde....eventual sa fie timpul petrecut in free chat,dar nu stiu sigur.....la lj pot vedea doar cand a iesit modelul,adica de cat timp s-a delogat,iar la cams am vazut ceva acolo in pagina de profil la fanclub cate ore ai petrecut online,dar alea sunt pe orarul americat si trebuie socotit,imi pare prea complicat sa ma iau dupa asta,plus ca nu stiu cat este de ok.
Pe fiecare site am cont de studio,exista cumva vreo chestie unde pot vedea cate ore a stat online modelul,cand a intrat si cand a iesit? ma intereseaza macar pe un site sa aflu,nu pe toate,ca oricum e logic ca atunci cand e la munca modelul sta pe toate online.
Sper ca mi-ati inteles intrebarea,chiar daca am scris romanul asta :)
Multumesc anticipat pentru raspunsurile oricui care doreste sa imi explice cum sta treaba :D .
Sarbatori fericite in continuare si distractie placuta tuturor!
SoulCams Models Studios wanted
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

chiar nimeni nu vrea sa raspunda la problema pusa?
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu cred ca intrebarea pusa de tine reprezinta o problema in adevaratul sens al cuvantului, cel putin nu pentru ceilalti,

O cautare pe google cu "tracking your pc activities" probabil te-ar fi ajutat sa-ti faci o idee, despre cum sa monitorizezi ce se intampla pe un anumit pc.
http://www.google.ro/search?q=tracking+ ... =firefox-a


P.S. Exista softuri de management pentru studiouri de videochat, care iti arata orele lucrate de fiecare model in parte, / siteuri / incasari etc
Imagine
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Key Logger iti va spune tot ce vrei sa stii .
Tomorrow is another day ( S. O'Hara)
Incepator
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 14 Ian 2012, 17:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Rami scrie:Key Logger iti va spune tot ce vrei sa stii .
Modele care lucreaza pe Livejasmin se pot verifica pe livejasminer.com.
Iti apare cate ore a stat online,cat in free,cat in member si cat in privat. :wink:
sensualgirl
User Junior
User Junior
Mesaje: 98
Membru din: 14 Ian 2008, 07:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

performernotification.com , poti sa verifici orice model cate ore lucreaza, ora la care s-a logat si delogat pe anumite situri gen imlive , iar pe situri gen cams poti verifica si cat a stat in free, cat in nude si cat in pvt.
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Incepator scrie:
Rami scrie:Key Logger iti va spune tot ce vrei sa stii .
Modele care lucreaza pe Livejasmin se pot verifica pe livejasminer.com.
Iti apare cate ore a stat online,cat in free,cat in member si cat in privat. :wink:
Nu e singurul site care spune asta, dar cel mai amabil cu mine a fost KL , care imi arata tot ce se imtampla pe statiile de lucru. Nu doar orele petrecute on line ;)
Tomorrow is another day ( S. O'Hara)
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Rami scrie:Nu e singurul site care spune asta, dar cel mai amabil cu mine a fost KL , care imi arata tot ce se imtampla pe statiile de lucru. Nu doar orele petrecute on line ;)
Pentru un control mai ok, pentru a afla si altceva decat orele petrecute online, ex daca modelul X cere $ membrului Y :) ... si multe altele ... KL este singura alternativa :) restul ...( siteurile prezentate ) pot fi folosite pentru statistici, sau pur si simplu in scop informativ.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GlamourFoto scrie:
Rami scrie:Nu e singurul site care spune asta, dar cel mai amabil cu mine a fost KL , care imi arata tot ce se imtampla pe statiile de lucru. Nu doar orele petrecute on line ;)
Pentru un control mai ok, pentru a afla si altceva decat orele petrecute online, ex daca modelul X cere $ membrului Y :) ... si multe altele ... KL este singura alternativa :) restul ...( siteurile prezentate ) pot fi folosite pentru statistici, sau pur si simplu in scop informativ.
exact.
Iti spune TOT ce face modelul pe PC-ul studioului. ;)
Tomorrow is another day ( S. O'Hara)
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”