Vreau sa deschid un studio in targu-jiu

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
creativestudio
Mesaje: 3
Membru din: 06 Noi 2011, 01:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In primu va salut pe toti utilizatorii acestui forum si bineinteles adminii, problema mea este cam asa:
Mi-am reconditionat apartamentu am cumparat paturi, pc, covoare masute neoane pentru fiecare camera din apartament mai am de cumparat camerele de filmat. As vrea sa imi spuneti si mie daca sunteti amabili/e, vreau sa folosesc un program gen live-empire pentru pc modelelor dar mi se pare cam scumpicel pentru inceput alte alternative care ar fi ? voi ce folositi ?
2. Calculatoarele trebuie sa aiba toate windows cu licenta separat ?
Ar mai fi cate ceva da nu imi aduc aminte acum. astept raspunsurile voastre. Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dbc_iulian
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 06 Sep 2011, 12:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In primul rand cred ca ar fi bine sa discuti cu un IT-st care a mai facut asa ceva. Sunt multe softulete de management al studio-ului dar dupa parerea mea nu cred ca e bine sa arunci banii deocamdata pe asa ceva. Vezi intai daca merge ceea ce ti-ai propus si apoi daca vei creste poti sa iti achizitionezi un astfel de soft( avind in vedere preturile).
In al doilea rand daca ai un softist bun acesta iti poate construi un astfel de soft care sa te satisfaca. Dureaza ceva mai mult dar este customizat asa cum vrei tu.
Eu iti recomand sa iti cumperi licente pentru toate PC-urile.

stima
creativestudio
Mesaje: 3
Membru din: 06 Noi 2011, 01:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In primu rand iti multumesc dbc_iulian pentru raspunsuri. As mai avea o intrebare la voi toti bineinteles daca se poate sa imi spuneti, mai am putin si dau si eu drumu la treaba mi-am facut conturi de master pe cateva site-uri dar as vrea sa imi spuneti si mie pe cate site-uri sa lucrez si care credeti voi ca ar merge pentru inceput. Va multumesc inca odata.
Si inca ceva.. am voie sa ma apuc sa caut fete in sensu sa pun flyere pe stalpi prin oras si reclame etc. daca inca nu am deschis firma ? Deci doar sa le caut nu sa le pun si la treaba inainte sa deschid.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

creativestudio scrie:In primu rand iti multumesc dbc_iulian pentru raspunsuri. As mai avea o intrebare la voi toti bineinteles daca se poate sa imi spuneti, mai am putin si dau si eu drumu la treaba mi-am facut conturi de master pe cateva site-uri dar as vrea sa imi spuneti si mie pe cate site-uri sa lucrez si care credeti voi ca ar merge pentru inceput. Va multumesc inca odata.
Si inca ceva.. am voie sa ma apuc sa caut fete in sensu sa pun flyere pe stalpi prin oras si reclame etc. daca inca nu am deschis firma ? Deci doar sa le caut nu sa le pun si la treaba inainte sa deschid.


1- Vezi aici primele 15, iti alegi din ele pe care vrei:

lista-site-uri-adult-video-chat-f9.html

Nu exista site-uri minune pe care sa faci instant mii de $$$ in schimb exista modele fara minte si studiouri proaste! :mrgreen:

2- Poti pune anunturi fara probleme , important este sa ai deschisa firma atunci cand le aduci la munca si incep sa lucreze.
creativestudio
Mesaje: 3
Membru din: 06 Noi 2011, 01:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc Skins pentru informatii, imi sunt de mare ajutor. Spor la cat mai multi $$$
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cu placere !
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Sfatul meu este DA, sa aiba licente. Ar fi pacat sa le dai apa la moara la primul control. Ca dusmani sigur vei avea ...
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”