Problema cu un cont inchis IFriends

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Maya78
Mesaje: 1
Membru din: 16 Dec 2011, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu stiu daca a mai fost postata aceasta problema inainte, dar nu am avut timp sa caut , asa ca imi cer iertare. Mi s-a inchis un cont pe IF pt ca modelul a acceptat o gluma de genul "sunt minor". Am inteles, a gresit modelul ca nu a spus . Acelasi membru i-a intrat in pvt in repetate randuri in aceasi luna. Dupa 2 luni m-am trezit ca ea a fost banata de pe IFfriends si ca nu i s-au trimis nici banii. Am inteles ca nu s-au trimis banii acelei perioade de plata, insa e normal sa nu mai trimita nici refounds, sau sa nu am acces la contul ei macar sa ii sterg continutul? Cine a mai avut problema asta si ma poate ajuta cu un sfat ceva, va sunt pe deplin recunoscatoare.
Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Maya,din experienta mea cu ifriends de vreo 10 ani iti spun ca un cont inchis pe viata este un cont inchis pe viata,din pacate acel refound se retine daca hostul nu intra online mai mult de 21 de zile,cum nu mai are nici o posibilitate sa intre online logic ca banii raman la site,daca nu ma insel,nu am timp sa caut acum ,banii se retin anyway de pe conturile inchise/banate.
Sunt f multi nebuni care incearca voalat sa joace underage,lucru de o gravitate f mare pe ifriends,practic si daca membrul bate un apropo cat de mic trebuie sa o tai scurt cu ''nepermis'',trecerea sau tacerea hostului este interpretata ca acceptare deci esti banat.In general cam toate siteurile tin la chestia asta sunt 3 chestii pe care niciodata nu trebuie sa le faci,chestii f grave,pedofilie,zoofilie si incest.Astea nu le vor tolera niciodata,no matter what,nici un site.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am patit-o si eu cu ifriends acum cativa ani.Mi-au inchis toate conturile si au zis ca nu mai am voie pe ifriends pt ca as fi spus unui membru despre imlive.Aiurea.Stiu foarte bine ce vorbesc si m-am tiganit cu ei la tel o gramada.Cert e ca nu am reusit sa mai redeschid acele conturi dar am reusit sa-mi fac alt id card si sa lucrez iar pe site.Cat despre bani,la vremea respectiva aveam foarte multe conturi(cred ca de aia mi l-au si inchis) si i-am disperat cu telefoane si mailuri pana mi-au trimis pana la ultimul cent.M-am trezit intr-o zi cu vreo 40 de cecuri in cutia de scrisori(fara exagerate,aveam 4 calc la vremea respectiva) si cel mai mic cec era de 1$ pana la cea mai mare suma facuta.Deci am recuperat toti banii de la ei mai putin cei 10% opriti la fiecare cec.Eu zic ca e posibil sa iti recuperezi banii,numai sa insisti.Sunt ai tai,ai muncit pentru ei.Succes!
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”