AWSummit Predeal 6-7 februarie 2018

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Salutare comunitate !

Multi dintre voi deja au primit un newsletter in urma cu circa 10 zile , in care anuntam o editie aniversara AWSummit la Predeal . Nu am promovat foarte mult evenimentul (practic nimic in afara de acel newsletter) pentru ca procesarea platilor intampina inca niste probleme de ordin contractual . Chiar si asa vad in baza de date intentia a nu mai putin de 28 de studiouri de a participa , ceea ce este un lucru mai mult decat imbucurator .

Practic desore ce e vorba ?
O intalnire dedicata doar studiourilor , pe sistem round-table (discutii deschise) pe diverse teme si subiecte . Programul este “open source” so to speak , oricine poate veni cu completari , sugestii , idei , propuneri , fie folosind butonul de reply de aici , fie cel de sugestii de site .

Vorba lunga e uneori plictisitoare , va invit mai degraba sa descoperiti evenimentul din 6-7 februarie , la Predeal - aici http://studios.awsummit.com

Speram ca saptamana asta sa rezolvam problemele cu registration . Intre timp va puteti face rezervare la hotel sau in imprejurimi .

Thanks
Alex
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
SoulCams Models Studios wanted
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Dragilor , nu am reusit inca sa conectam sistemul de plata la site , mai sunt documente de semnat si fiind plecat din tara imi este greu spre imposibil sa reglez aceasta situatie .
Va puteti inregistra pe site si voi face aprobarile manual si gratuit , urmand ulterior sa transmitem linkurile de plata , sumele fiind oricum modice .

Http://studios.awsummit.com

Alex
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
beyoustudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Apr 2015, 12:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

Salut Alex care mai este situatia inscrierilor pentru summitul de la predeal ? Eu nu reusesc sa o fac free ( asa am inteles din postarea anterioara) tot ajung la pasul unde trebuie sa bag datele cardului .
Nu am vrut sa te spamuiesc si am incercat sa o contactez ieri pe Roxana pe wsp dar nu am primit nici un raspuns. Am zis sa incerc si aici poate iti este mai usor sa dai un raspuns valabil ptr toata lumea sa nu trebuiasca sa raspunzi la fiecare in parte .
Merci anticipat pentru raspuns
Chose To Be Different ..... BeYou

https://www.beyou-studio.ro/
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Salut si multumesc pentru rabdare si interes .
Voi activa manual toate inscrierile in cursul zilei de astazi , urmand ca orice payment de inscriere sa fie transmis ulterior .

In orice situatie ne vedem cu mare drag saptamana viitoare .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Tin sa va anunt ca totul este functional si inregistrarile se valideaza automat in acest moment . Am transmis deja si pe email aceasta informatie catre cei care s-au inscris in saptamanile trecute dar nu au putut sa fie validati din motivele deja invocate in postarile anterioare .

Intr-o alta ordine de idei , pentru a avea subiecte si discutii constructive si solide , va rog in continuare , in special pe cei care se inscriu si participa , sa ne transmiteti preferintele / ideile / urgentele / problemele cu care va confruntati , astfel incat sa organizam lucrurile impecabil , iar discutiile sa fie extrem de utile si constructive pentru fiecare dintre participanti .

Va multumesc anticipat si ne vedem in cateva zile la Predeal .
Alex

http://studios.awsummit.com
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”