BucharestCams - 14-15 May

Listing of all Events/Summits that are fully or partial related to live cams and fans based activity. English language is mandatory in this category, messages in other language will be deleted.
Users can open new topics only if the subject is related to any of the listed Adult Industry Events. All companies that are connected in a way or another to this industry are also welcomed to post in here if they organize a relevant event in real life or online! ✅❤️🌟👍📌🔗😇
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

BucharestCams

May 14-15
Impartiality, transparency, honesty.
These are the core values of Bucharest Cams, an event different from any other in the online entertainment industry, brought by Infinity Telecom.
Our goal? Enhancing your business.
Our reason? If you grow, we grow as well.


Bucharest Cams it’s the place where you are as important as any other, no matter how big or small, how famous or less known you are. Don’t miss it!

WHY
More connections, more opportunities, more business.
We bring together websites, cam studios, independent models and a whole range of connected businesses from IT and fiscal companies to photographs, make-up artists, interior designers and marketing professionals.
Bucharest Cams It’s a great opportunity for networking in a friendly and neuter environment. And for that we’ve came up with the LIVING ROOMS, places designed for discretion and comfort, so you can share and learn, notice and be noticed, talk and do business.
We respect every attendee and treat it equal.
Just see for yourself!
http://bucharestcams.com/206-highlights/
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Skyprivate
Mesaje: 19
Membru din: 13 Mar 2015, 00:23
Localitate: EU
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Anul acesta vom fi si noi prezenti la Bucharest Cams :D . Si cu aceasta ocazie, am lansat primul concurs SkyPrivate - Bucharest Cams unde vom oferi marele premiu de $1000 unei persoane norocoase care foloseste SkyPrivate.

Concursul este deschis oricarui model sau studio care are un cont activ sau isi creaza un cont de SkyPrivate. Extragerea finala va avea loc pe data de 14 Mai.

Pentru mai multe detalii despre concurs si inscrieri vizitati pagina SkyPrivate-Bucharest Cams Contest
Videochat plata pe minute pe Skype: www.Skyprivate.com
Oferim suport si pe http://twitter.com/Skyprivate


P.S. momentan nu putem primi PM pe acest forum din cauza ca acest cont este nou.
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Gabriel merita felicitari pentru ambitie si persistenta. Desi nu este de meserie nici in videochat si nici in organizarea de evenimente, Bucharest Cams a reusit sa ne ofere un eveniment placut, util, corect, de unde chiar si noi am plecat cu idei si teme pentru acasa.

Nu suntem clientii Infinity Telecom, dar trebuie sa ne dam jos palaria in fata lor pentru ca au organizat acest eveniment cu scopul de a isi ajuta clientii studiouri de videochat sa invete si sa creasca. Asta inseamna sa faci bine, sa investesti in viitor si este o lectie morala pentru cei care organizeaza evenimente doar ca sa se bata cu pumnul in piept ca ei sunt cei mai mari si tari.

Intrucat Gabriel nu ne-a primit sponsori, tinandu-se pana la capat de promisiunea de a nu avea studiouri sponsor (din nou in antiteza cu cei care nu primesc sponsori la summit ca sa fie "echidistant", dar primesc la premii, adica exact unde sponsorii devin si nominalizati), tot ce putem sa facem este sa-i dorim cat mai multe Bucharest Cams si sa-i promitem ca vom fi mereu prezenti.

Ne vedem diseara la party sa ciocnim o cupa impreuna, concurenta nu inseamna sa ne dam reciproca la gioale si sa ne furam modele, traineri si asa mai departe, ci sa ne uitam fiecare in oglinda si sa incercam sa fim cat mai buni pentru a avea cu adevarat succes pe termen lung!
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Felicitari Gabi!Desi nu am putut participa la eveniment din motive personale,am trecut sa-l salut pe Gabi din respect si s-a comportat ireprosabil.Toata lumea era relaxata si pareau ca se simt f bine.Locatia classy si atmosfera profi,nu am stat sa trag cu urechea dar lumea facea business.


Felicitari Gabi,nu stiu daca conteaza dar ai tot respectul meu.Daca mai exista o data viitoare vom fi prezenti cu siguranta.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Felicitari Gabi! A fost un eveniment reusit.
Cu siguranta o sa existe rautati si carcotasi care vorbesc pe la colturi.Este doar un strigat de disperare a invidiei si neputintei lor. Frustrati mereu se gasesc. Sfatul meu e sa- i ignori.
Cum spuneau cei de la studio20 intr- o postare mai veche " cainele moare de drum lung, prostul de grija altuia"

Asteptam cu nerabdare si urmatoarele editii :)
http://www.prostudio.ro
markus@prostudio.ro
MARKUS
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Salut,

Din păcate am fost prezent doar în prima zi și totul a fost cu mult,mult mai bine organizat ca la prima ediție.Locația minunată,mâncarea asemenea,totul a fost super.Sper să mai fie multe alte ediții.
Felicitări Gabi si echipei tale.
Avatar utilizator
MoodElle
Mesaje: 40
Membru din: 09 Ian 2017, 10:20
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Felicitari, a fost un eveniment placut, foarte util si bine organizat.
Multumesc!
"Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment." Buddha
MoodElle
Advance Studio
http://www.advance-studio.ro/
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Revin si eu cu un feedback. Pozitiv.

Desi evenimentele sunt cam multe (3 intr-o singura luna calendaristica), seria de evenimente a inceput bine si sper sa continue asa.

Cert e ca Gabi a ascultat opiniile oamenilor de la evenimentul trecut (cel initial) si si-a pastrat integritatea fata de eveniment, l-a mentinut exact asa cum a dorit initial sa il creeze: fara a atrage sponsorizari de la studiouri, ca sa nu creeze polemici.

In mod cert Bucharest Cams nu e de magnitudinea celorlalte 2 evenimente din RO, insa a fost unul reusit, desi provocarile au fost multe, si nu usoare.

Eu il felicit pentru munca extraordinara, ii doresc putere si finante sa continue seria de evenimente.
Scrie răspuns

Înapoi la “Live Cams Related Events”