Incepatoare pe streamate

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Evyta
Mesaje: 1
Membru din: 24 Iun 2022, 20:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi..
Lucrez de o luna pe site-ul streamate de acasa...primele 3 sapt a mers oarecum ok prima sapt am facut 90 a doua 200 a treia 100 incepand cu a 4 mam blocat nu mai intra mai nimeni sau intra si ies...nu stiu ce sa fac..nu vorbesc engleza foarte bine dar ma descurc cu translate....ma poate ajuta ci eva cu informatii poate fac ceva gresit...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

Evyta scrie: 24 Iun 2022, 20:10 Buna seara Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi..
Lucrez de o luna pe site-ul streamate de acasa...primele 3 sapt a mers oarecum ok prima sapt am facut 90 a doua 200 a treia 100 incepand cu a 4 mam blocat nu mai intra mai nimeni sau intra si ies...nu stiu ce sa fac..nu vorbesc engleza foarte bine dar ma descurc cu translate....ma poate ajuta ci eva cu informatii poate fac ceva gresit...

Buna, eu sunt Catalina. Mă poți contacta direct pe email sau Skype catalina@streamate.com cu nickname-ul tau sa pot sa verific contul și să îți dau un feedback. :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”