Cont nou pe LiveJasmin

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Ella24
Mesaje: 1
Membru din: 21 Mai 2022, 10:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor. Sunt model de studio pe Livejasmin de aproximativ 3 ani si vreau sa devin model independent. Vreau sa stiu daca se poate deschide contul nou pe LiveJasmin imediat dupa ce voi incheia activitatea la studio. Am auzit zvonuri cum ca site-ul nu te lasa sa iti deschizi cont nou decat dupa 6 luni de la inchiderea contului vechi. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
SoulCams Models Studios wanted
xdl
Mesaje: 11
Membru din: 03 Mai 2015, 16:11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Buna. Intreaba la suport. Cred ca se poate insa nu stiu cu siguranta. Poate depinde si de contractul pe care l-ai semnat cu studioul la care esti si nu are treaba cu site-ul in sine
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”