Model Independent pe LiveJasmin

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
KendraTorsen
Mesaje: 6
Membru din: 25 Mar 2022, 01:50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Buna ! tocmai ce am descoperit site ul acesta si vreau sa va cer parerea. sunt noua in doemniu , am inceput de 2 saptamani sa lucrez ca model independent pe live jasmin .. doar ca ma confrunt cu cateva probleme ... am zile cand fac 2-3 dolari , traffic foarte mic in my room. am un Average $ Per Hour de 10 dolari . credeti ca sunt sanse ca un model independent sa reuseasca pe live jasmin ? sau doar prin studio ? ..ca idee in 80 de ore lucrate am facut undeva la 800 dolari .. ma asteptam la ceva mult mai mult ..ceva tipsuri pentru un new baby here ? tin sa mentionez ca m am interesat de camera , audio , lumini decor si totul arata ok .. problema mea este traficul.. oare o sa creasca in timp...? Multumesc ! am nevoie de cateva sfaturi
These users thanked the author KendraTorsen for the post:
Annet1234567 (11 Mai 2022, 17:11)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna Kendra,

Cred ca pe Jasmin in ziua de azi iti trebuie in primul rand perseverenta si din ce explici tu cred ca stai destul de bine la capitolul asta. Sfatul meu este sa mentii ritmul acesta cat mai mult si rezultatele nu vor inceta sa apara. Ai grija ca dupa o perioada de timp e necesara si odihna, nu exagera. Abia dupa 3-4 luni o sa poti trage roadele muncii tale.

Te asteptam cu mai mult feedback in viitorul apropiat.

Toate cele bune.
These users thanked the author SAD^^EYES for the post:
KendraTorsen (27 Mar 2022, 23:37)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
KendraTorsen
Mesaje: 6
Membru din: 25 Mar 2022, 01:50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

SAD^^EYES scrie: 25 Mar 2022, 16:29 Buna Kendra,

Cred ca pe Jasmin in ziua de azi iti trebuie in primul rand perseverenta si din ce explici tu cred ca stai destul de bine la capitolul asta. Sfatul meu este sa mentii ritmul acesta cat mai mult si rezultatele nu vor inceta sa apara. Ai grija ca dupa o perioada de timp e necesara si odihna, nu exagera. Abia dupa 3-4 luni o sa poti trage roadele muncii tale.

Te asteptam cu mai mult feedback in viitorul apropiat.

Toate cele bune.

Multumesc pentru raspuns , dar am vazut ca alte fete imi recomanda sa stau mult mai multe ore conectate . gen 10 ore pe zi .. dar cand vad ca nu fac bani , ma frustrez si ies
Ariadne
Mesaje: 8
Membru din: 05 Mar 2022, 20:15
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

hello, am intrat putin pe tine cat erai online si observ ca aparatura e foarte buna si tu arati super:D
Ce ti as recomanda si am vazut ca da roade si la mine (model independent, am avut aceeasi problema cu traficul, nici acum nu pot spune ca e excelent, dar media mea pe zi e de 100-300 $ pe zi) este sa nu le mai dai mura n gura. Evista sextingul in free chat si incearca sa nu tragi de ei. Lasa i pe ei sa te salute primii, sa se bage in seama. Fii directa, la modul in care daca iti cer chestii free sau vor sexting spui nu, in privat. Nu ai credite? Ia-ti. Nu vrei? Ok, next.
Fa-ti un program fix pe care sa l urrmezi.
Rabdaaaare mare, cam asta e tot ce pot sa zic.

Succes:*
KendraTorsen
Mesaje: 6
Membru din: 25 Mar 2022, 01:50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Ariadne scrie: 21 Apr 2022, 11:40 hello, am intrat putin pe tine cat erai online si observ ca aparatura e foarte buna si tu arati super:D
Ce ti as recomanda si am vazut ca da roade si la mine (model independent, am avut aceeasi problema cu traficul, nici acum nu pot spune ca e excelent, dar media mea pe zi e de 100-300 $ pe zi) este sa nu le mai dai mura n gura. Evista sextingul in free chat si incearca sa nu tragi de ei. Lasa i pe ei sa te salute primii, sa se bage in seama. Fii directa, la modul in care daca iti cer chestii free sau vor sexting spui nu, in privat. Nu ai credite? Ia-ti. Nu vrei? Ok, next.
Fa-ti un program fix pe care sa l urrmezi.
Rabdaaaare mare, cam asta e tot ce pot sa zic.

Succes:*
hei multumesc mult ... la mine este sub $100...nu reusesc deloc sa depasesc si problema este acceiasi ..trafficul..nu am membrii in camera
cateva sfaturi sa incerc sa il cresc ? cate ore sa stau on pe zi? si cu siguranta o sa incerc sa aplic ceea ce mi ai spus
Annet1234567
Mesaje: 1
Membru din: 11 Mai 2022, 16:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Bună ziua!
Sunt noua in acest domeniu am început de 3 zile le livejasmin, sunt selecte model, am reușit sa îmi fac contul cât de cât ok. Am investit cu camera, lumini, etc pt a putea fi cât mai ok pt site. Acum am văzut ca au și o noua parte de FREE SHOW Girl unde poți fi dezbracata, sa folosești jucării. Voi ați încercat?
Am nevoie de niște sfaturi va rog mult pentru ca traficul meu este foarte slab, sunt și momente în care poate am 20 de persoane în camera, dar niciunul nu are bani... În 3 zile am făcut doar 6 dolari și am stat undeva la 10 ore, sunt foarte dezamăgită..
Ma puteți ajuta voi, va rog? As fi foarte recunoscătoare fetelor
Ariadne
Mesaje: 8
Membru din: 05 Mar 2022, 20:15
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Buna, Annet! Eu nu am auzit nimic de acest freeshow, ai stat 10 ore total in aceste 3 zile sau 10/zi?
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”