Mai merge videochatul Non-Adult?

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
lovelyday123
Mesaje: 3
Membru din: 23 Sep 2021, 23:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Buna,

Cine imi poate spune daca inca mai functioneaza sectorul videochatului Non-Adult (de acasa) , adica daca se fac plati ok .. ? cam despre ce sume vorbim? (per ce perioada: zi, sapt?)?

Si daca Da, care ar fi top 3 platforme bune pentru asta ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna si bine ai venit pe forum, nimeni nu iti poate da un raspuns clar in ceea ce priveste castigurile pentru ca depinde de la model la model, cat se lucreaza zilnic etc.. Pot veni 10 modele sa iti spuna si toate iti vor da sume diferite intre 100 si 10.000 la perioada.. nu te ajuta cu nimic.

Sunt mai multe platforme care au si category soft.. unde nu esti obligata sa te dezbraci.. eu unul recomand Livejasmin, Xlovecam si Imlive ... dar sunt mai multe.

Cu stima, Ionut
These users thanked the author SAD^^EYES for the post:
lovelyday123 (04 Oct 2021, 16:17)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
lovelyday123
Mesaje: 3
Membru din: 23 Sep 2021, 23:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Multumesc frumos!

Pe LiveJasmin mi-am facut cont dar inca n-am dibuit care e treaba cu acea aplicatie MC Messenger pe care trebuie sa intri daca intri online de pe telefon...


momentan asa vreau sa fac pana imi iau aparatura necesara, am ceva pus deoparte dar nu suficient inca
Spuneai pe unul dintre subiecte, Pc - cel putin i9 - 9900k + celelate componente undeva la 4000 ron

Stie cineva cum e cu acea aplicatie MC Messenger? Cand te loghezi pe ea apare sa scrii contul si parola deja create, dar daca nu le ai..? Am cautat site-ul lor unde sa ma inscriu cu un cont nou, dar fara succes momentan. Am auzit lucruri bune despre LiveJasmin, si as vrea sa merg cu ei o vreme sa vad cum imi merge.. are cineva idee unde se face acel cont de MC Messenger? Multumesc !
MissLilith
Mesaje: 11
Membru din: 30 Oct 2020, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pentru non-adult, pe langa recomandarile pe care deja le-ai primit, recomand si camcontacts.
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”