Ajutor cu factura pentru Chaturbate!

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
mov
Mesaje: 5
Membru din: 12 Iul 2021, 20:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello! Sunt noua pe aici si as dori sa va intreb ceva...
Tot incerc sa-i facturez pe cei de la Chaturbate dar nu reusesc, iar cei de la contabilitate nu vor sa ma ajute deloc si tot imi trimit link-uri sa citesc articole :)))
Am tot citit pe forum aici, gasind la un moment dat datele de la Chaturbate pe care ar trebui sa le trec pe factura... Ideea e ca nu mai gasesc acel subiect. Va rog, care isi face factura singur, ma puteti ajuta si pe mine cu acele date ale lor?
Multumesc in avans!
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

buna! tai factura catre ................. MULTIMEDIA LLC

-, 2020120200171148

lake forest, 23615 El Toro Rd Lake forest , CA 92630, USA .
apoi facturile le dai contabilei .
mov
Mesaje: 5
Membru din: 12 Iul 2021, 20:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Iti multumesc din nou Ana! :* :*
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”