Facturare Chaturbate?

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
mov
Mesaje: 5
Membru din: 12 Iul 2021, 20:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna dragilor! Sunt noua aici... Tot incerc sa-mi dau seama cum ar trebuie sa fac factura de la Chaturbate pentru contabilitate... Este cineva care a mai facut asta si ma poate ajuta pas cu pas? Multumesc in avans si-mi cer scuze daca e repetitiva intrebarea.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Buna!

Pai pur si simplu faci factura in lei la cursul BNR in lei din ziua anterioare! Factura o face firma ta catre Multi Media LLC pentru prestari servicii de telecomunicatii la distanta.
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Buna! eu folosesc programul smartbill recomandat de catre contabila, este f usor . daca o sa ai nevoie sa te ajut imi poti da pm si iti explic pas cu pas .
mov
Mesaje: 5
Membru din: 12 Iul 2021, 20:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna! Da, mi-ar fi de mare ajutor sa-mi explice cineva pas cu pas. Iti multumesc mult!!
mov
Mesaje: 5
Membru din: 12 Iul 2021, 20:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

anabeauty37 scrie: 13 Iul 2021, 18:26 Buna! eu folosesc programul smartbill recomandat de catre contabila, este f usor . daca o sa ai nevoie sa te ajut imi poti da pm si iti explic pas cu pas .
Am incercat sa-ti trimit pm doar ca nu reusesc... o poti face tu, te rog?
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

mov scrie: 14 Iul 2021, 12:45
anabeauty37 scrie: 13 Iul 2021, 18:26 Buna! eu folosesc programul smartbill recomandat de catre contabila, este f usor . daca o sa ai nevoie sa te ajut imi poti da pm si iti explic pas cu pas .
Am incercat sa-ti trimit pm doar ca nu reusesc... o poti face tu, te rog?
Exista pe forum o limita pentru utilizatorii noi pentru a evita spamul... minim 3 posturi (mesaje) si optiunea de PM se deblocheaza automat. Ar trebui sa mearga acum.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Adela24
Mesaje: 3
Membru din: 27 Iul 2021, 08:37
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

mov scrie: 14 Iul 2021, 11:17 Buna! Da, mi-ar fi de mare ajutor sa-mi explice cineva pas cu pas. Iti multumesc mult!!

Ana mai putea ajuta și pe mine cu un mesaj privat, și eu încerc sa emit o factura către Chaturbate dar nu știu exact in ce moneda sa scriu valoarea , dolari, Ron ? Mulțumesc mult
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Depinde probabil cum primesti banii. Eu ii primesc in cont de dolari deci tai factura in dolari . Ca si program de facturare folosesc smart bill .
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”