Tag “new” pe ImLive

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Namaless1
Mesaje: 4
Membru din: 11 Mar 2021, 09:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bunaa!! Sunt noua pe acest forum sii am o nelamurire legata de ImLive. Sunt pe site de pe 25/1/2021 si inca am tagul de new. Nu stiu exact dupa cat timp expira dar vreau sa iau titlul de best newcomer si de aceea m-ar interesa, vreau sa stiu cat timp mai am la dispozitie haha. Multumesc anticipat!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Cred ca o luna, daca imi amintesc bine ! Insa vezi ca pe imlive ai forum unde poti intreba direct suportul de acolo ;)
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”