Ce metoda de plata este mai eficienta pe Jasmin?

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Yolanda
Mesaje: 1
Membru din: 07 Feb 2021, 11:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hei, sunt noua, scuzati-mi intrebarea de incepatoare, dar ajutati-ma si pe mine va rog :D.

Ce metoda de plata este cea mai eficienta pe Jasmin? As dori banii pe un card VISA. Ce metoda de plata sa aleg pentru o tranzactie facila si fara prea multe costuri si taxe.

Multumesc frumos si o zi buna sa aveti. Va pup :heart_eyes:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Yolanda scrie: 07 Feb 2021, 11:49 As dori banii pe un card VISA. Ce metoda de plata sa aleg?
Cred ca ti ai raspuns deja singura. ;)

Daca nu esti convinsa poti trimite bani la mine si trimit eu cat ai nevoie de cardul tau VISA.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”