Studio bun pt incepatoare

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Violeta33
Mesaje: 1
Membru din: 27 Oct 2018, 12:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hey!
Ce studio bun din Bucuresti recomandati pt incepatoare?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Toate sunt bune pentru incepatoare.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
MoodElle
Mesaje: 40
Membru din: 09 Ian 2017, 10:20
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Violeta33 scrie: 30 Oct 2018, 10:59 Hey!
Ce studio bun din Bucuresti recomandati pt incepatoare?
Daca nu ai gasit inca ceea ce cauti, te asteptam sa ne faci o vizita, sa schimbam cateva cuvinte si sa bem o cafea.
Suntem in Bucuresti, Piata Unirii, la 2 minute de metrou.
Avem doar 2 locuri disponibile pe tura de noapte, loc de munca stabil, cu forme legale si intr-un mediu care promoveaza dezvoltarea.
Fiecare isi doreste un inceput usor, asadar, iti oferim o cale sigura si eficienta spre realizari extraordinare.
Dedicatie si profesionalism.

O zi superba,
Mihaela, Advance Studio manager.
"Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment." Buddha
MoodElle
Advance Studio
http://www.advance-studio.ro/
anadinu
Mesaje: 6
Membru din: 10 Iul 2018, 11:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bună, Violeta33! Nu știu dacă întrebarea ta mai este de actualitate.

Eu lucrez la Rich Girls în București, doar că pe partea de training. Îți sugerez să mergi la o discuție, nu l-aș numi interviu pentru că este o discuție liberă, de introducere și de cunoaștere. Din punctul meu de vedere, prima impresie contează foarte mult și este foarte important să cunoști echipa alături de care vei lucra. În orice caz, din experiența mea îți pot spune că avantajele sunt multiple, asta observ eu la modelele serioase, care știu că deși este un domeniu în care farmecul personal și inteligența sunt aspecte determinante, tot contează extrem de mult seriozitatea și motivația personală. Nu te sfătuiesc să mizezi pe studioul X sau Y, ci doar să mergi la o discuție să vezi cum ți se pare!

Spor la research și o zi superbă
Avatar utilizator
beyoustudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Apr 2015, 12:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

Buna Viloeta din punctul nostru de vedere nu exista studiouri pentru incepatoare si altele ( mai ) potrivite pentru modelele cu ceva experienta . Important este ceea ce ce vrei tu sa gasesti la un studio:
* cauti un studio mare de renume care vine cu un pachet de beneficii dar totodata si de reguli stricte pentru ca altfel nu poate functiona avand in vedere numarul mare de modele
* cauti cea mai mare oferta de pe piata , oferta care sa contina MINIM bonusuri de mii de lei/$/e asta pe langa casa, masina si vacantele petrecute la soare in hamace
* sau cauti acel gen de studio care sa iti explice de la inceput ca in momentul in care vei intra online nu vei face bani batand din palme sau frecandu-ti nasucul precum Samantha si ca atata timp cat vrei sa faci performanta in acest domeniu trebuie sa te dedici intru totul, sa lucrezi un anumit numar de ore si zile pe saptamana , sa ai continuitate, sa iti setezi goaluri mici la inceput pe care sa ti le cresti constant ...... ?


La cata informatie este aici pe forum si nu numai cu siguranta ca facand un research consistent si mergand la mai multe interviuri vei ajunge sa iti gasesti studioul care sa se muleze pe nevoile tale .

Poti arunca un ochi si aici :thinking: : viewtopic.php?f=47&t=17346&p=108034#p108034

Succes
Chose To Be Different ..... BeYou

https://www.beyou-studio.ro/
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”