Tipuri de membrii

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
betterthansex
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 15 Oct 2016, 07:38
Has thanked: 11 times
Been thanked: 36 times

Buna , m am gandit sa deschid un topic cu tipuri si subtipuri de membrii just for fun si , de ce nu , poate foloseste cuiva :)
Important : scriu din propria experienta , ce am intalnit eu , nu la modul general ! Nu caut "sa imi pun in cap " pe nimeni si chiar va rog sa mai adaugati voi din experienta voastra :) !
1. James - membrul care intra in privat des si sta si mult
a-James1 : e politicos , saluta cand intra in private si spune 'Thanks , bye" cand pleaca , nu da ordine si e deschis la ce variante ai tu in privinta showului. Sta si de vorba , nu vrea doar show.
b-James2 : vrea doar show sau doar vorba , dar nu e nesimtit.
c-James3 : are bani , sta mult in private , dar e nesimtit ! Da ordine si se poarta de parca e centrul pamantului , iti mai si spune ca el te plateste deci faci ce zice el . Variante : taci si il suporti pentru timpul pe care si l petrece in privat sau ii dai un sut in fund decat sa ti strici buna dispozitie.

2.Charles - membrul care intra rar in private dar sta mult
a-Charles1 : il crezi free loader o buna perioada de timp pt ca nu intra in privat , te saluta si vorbeste in free chat o buna perioada de timp , poate un an , doi , cand aude de privat rupe usa . Exact cand nu mai ai nici o speranta cu el intra in private si sta si mult .
b-Charles2 : vine rar dar intra mereu in private .
c-Charles3 : vine rar in private si nu scrie / nu spune nimic . Te intrebi daca e ciung sau mut , nu stii daca trebuie sa faci ceva sau sa te uiti in monitor .

3. Ryan - membrul care vine des/rar sta putin in private
a-Ryan1 : intra mereu cu EA in mana , iti zice " bend over , bitch " din prima secunda .
b-Ryan2 : sta putin dar e politicos si recunoaste ca nu isi permite sa petreaca mai mult timp cu tine

4. Alan - indragostitul
a-Alan1 : sta de vorba in free chat si ti trimite o mie de mesaje , isi declara dragoastea pt tine si te cere de nevasta de 2 ori pe zi. Nu intra niciodata in private sau intra de 2 3 ori pe an.
b-Alan2 : e indragostit de tine si de tot site ul . Zice ca e indragostit de ur naked body desi nu a fost niciodata in private .

5.John : free loader
a-John1 : nu intra niciodata in private . Se plimba prin toate camerele in speranta ca vede o tzata , o buca , ceva gratis.Nu i arata nimeni nimic , intra n depresie si devine nesimtit.
b-John2 : nu vorbeste niciodata , nici Hi nu zice , se instaleaza in free chat si sta aproape toata tura , iti faci griji ca e chinez , mort sau a facut infarct la tine in room , il intrebi daca e ok si nimic.
c-John3 : e membru pe toate site urile de la inceputul videochatului, nu intra niciodata in private , il au la block trei sferturi din modele , are medalie de free loader an de an . Are probleme de comportament , cateodata e nesimtit , cateodata vb frumos.
d-John4 : nu intra niciodata in private dar vb cu el pt ca e funny si te binedispune. Vrea sa fie prietenul tau si vorbiti vrute si nevrute prin mesaje sau in free chat atunci cand nu ai alta companie.


Cam la asta m am gandit eu pe moment. Mai adaugati si voi din experienta voastra :)
These users thanked the author betterthansex for the post (total 3):
Mery24 (12 Oct 2018, 22:19) • SAD^^EYES (13 Oct 2018, 10:26) • Adrian (13 Oct 2018, 20:03)
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”