Live Jasmine - Poze reject

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

Buna,

Ce mai faceti?
Am facut un cont pe LiveJasmine insa am probleme cu pozele. Oricat de bune ar fi, mi le tot resping. Am vazut poze mult mai proaste pe site decat cele trimise de mine si totusi le resping.
Ba ca una, ba ca alta... Am trimis poza in HD, facuta de profesionist, in decor super, reject. Chiar toata lumea de acolo a platit mii de euro pe poze la artisti? Eu nu am bani dar am niste poze bune dar vad ca le resping si pe acelea.
Ce sa fac?
Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bfx scrie: 08 Iun 2018, 11:50 Buna,

Ce mai faceti?
Am facut un cont pe LiveJasmine insa am probleme cu pozele. Oricat de bune ar fi, mi le tot resping. Am vazut poze mult mai proaste pe site decat cele trimise de mine si totusi le resping.
Ba ca una, ba ca alta... Am trimis poza in HD, facuta de profesionist, in decor super, reject. Chiar toata lumea de acolo a platit mii de euro pe poze la artisti? Eu nu am bani dar am niste poze bune dar vad ca le resping si pe acelea.
Ce sa fac?
Multumesc.
Buna,

Nu stiu cat renteaza lj ca model independent, asta iti pot spune doar fetele ce lucreaza pe el.
Iti tb musai 1 set de poze profesionale, video - aici iti tb 2. Iti tb lumini profesionale, décor cum cer ei. Poti vb direct cu suportul lor, sa vezi cate iti tb, o gramada. Dc nu ai toate aceste lucruri, sa stii ca te poti chinui degeaba, vei avea traffic f slab sper inexistent. Sa ti mai zic ca tb sa investesti constant in poze si video profesionale acolo? gen maxim la 2 sau 3 luni.
Multi zic ca fac poze profesionale... dar tu tb sa te duci la cineva care a mai facut poze fix pt ac site si stie cu ce se mananca si e un pret mai mare.
Dar...tb sa investesti constant in lucruriel astea….din ce am auzit si eu , citit.
Informatii utile le poti obtine direct de la suportul lor. Intreaba I de ec ti au rejectat si ce iti recomanda ei.
These users thanked the author Ana33 for the post:
Bfx (09 Iun 2018, 09:20)
Darlingirl
Mesaje: 45
Membru din: 13 Feb 2018, 20:13
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Bfx scrie: 08 Iun 2018, 11:50 Buna,

Ce mai faceti?
Am facut un cont pe LiveJasmine insa am probleme cu pozele. Oricat de bune ar fi, mi le tot resping. Am vazut poze mult mai proaste pe site decat cele trimise de mine si totusi le resping.
Ba ca una, ba ca alta... Am trimis poza in HD, facuta de profesionist, in decor super, reject. Chiar toata lumea de acolo a platit mii de euro pe poze la artisti? Eu nu am bani dar am niste poze bune dar vad ca le resping si pe acelea.
Ce sa fac?
Multumesc.
Buna. Eu sunt de 4 luni doar pe LJ, de atunci am si inceput cu vc. A fost greu la inceput, dar nu imposibil. Mai ales cu pozele, la fel am patit si eu si culmea nimeni nu te ajuta cu infotmatii. Nimeni. Cu parere de rau nici aici sa ti dea cineva mura in gura. Ingormatii generale. Daca vrei mai mult descurca te sau plateste comision, ca altfel nu se poate. In fine, eu sunt dispusa sa tu spun ce si cum in privat. Iar asta cu incasarile se castiga, dar acum depinde si ce asteptari ai. Da
These users thanked the author Darlingirl for the post:
Bfx (09 Iun 2018, 09:20)
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Ana nu e adevarat, nu trebuie sa ai poze noi la 2-3 luni, eu ultima sedinta foto am facut-o acum 2 ani si trafic exista. Bine, animez profilul cu selfie-uri, citate etc...dar poze profi nu am. Oricum jasmin e ca un joc de noroc...iti merge sau nu. Mai exista cazuri rare in care lucrezi extrem de mult si incepe sa se miste dar din nou..rar. Ideea e ca nu tine numai de asta, succesul si incasarile vin din cum esti tu ca persoana, daca stii sa te faci iubita si esti fun vei face bani, daca aduni frustrari si nu te ingrijesti, nu. Sa stai cat mai mult timp online iti garanteaza trafic, sa fii o persoana iubibila iti garanteaza private-uri:D
These users thanked the author wrongturn2020 for the post (total 2):
Darlingirl (08 Iun 2018, 15:30) • Bfx (09 Iun 2018, 09:21)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Darlingirl scrie: 08 Iun 2018, 14:17
Bfx scrie: 08 Iun 2018, 11:50 Buna,

Ce mai faceti?
Am facut un cont pe LiveJasmine insa am probleme cu pozele. Oricat de bune ar fi, mi le tot resping. Am vazut poze mult mai proaste pe site decat cele trimise de mine si totusi le resping.
Ba ca una, ba ca alta... Am trimis poza in HD, facuta de profesionist, in decor super, reject. Chiar toata lumea de acolo a platit mii de euro pe poze la artisti? Eu nu am bani dar am niste poze bune dar vad ca le resping si pe acelea.
Ce sa fac?
Multumesc.
Buna. Eu sunt de 4 luni doar pe LJ, de atunci am si inceput cu vc. A fost greu la inceput, dar nu imposibil. Mai ales cu pozele, la fel am patit si eu si culmea nimeni nu te ajuta cu infotmatii. Nimeni. Cu parere de rau nici aici sa ti dea cineva mura in gura. Ingormatii generale. Daca vrei mai mult descurca te sau plateste comision, ca altfel nu se poate. In fine, eu sunt dispusa sa tu spun ce si cum in privat. Iar asta cu incasarile se castiga, dar acum depinde si ce asteptari ai. Da
Si cum te poate ajuta cineva cand efectiv nu stie nimic despre tine,cand tu practic esti un scris pe un forum,nu stie nici cum arati,nici ce vrei,nici de ce dispui si mai ales nu stie nici cat de departe esti dispusa sa mergi,sa faci compromisuri,sacrificii ,etc.Logic ca sunt info generale dar au fost mii de modele care din acest nimic cum zici tu s-au ridicat pentru ca au inteles ce ti-am spus mai sus.
Ajut pe privat,LMAO,daca acest forum functiona pe privat.,tu care spui ca nu te ajuta nimeni nici macar nu aflai cum se numeste un site,cu ce o poti ajuta pe privat anyway?Cand nu stii pe cineva pe privat sau ne privat cum il poti ajuta?
Stii tu cate modele au fost ajutate pe private de multi din forum,chiar si dupa ce au fost ajutati pe topicurile deschise,daca-ti arat PM-ul meu s-ar putea sa-ti retragi cuvintele,si nu numai al meu al multor useri care nu suntem aici doar sa sugem ce putem si sa fugim ,sa stii ca nu am aplicatii de angajare,am numai intrebari si nu am ignorat niciodata pe cineva care mi-a cerut sfatul,asa ca te rog sa nu mai faci afirmatii in forum pe care nu le poti sustine cu dovezi.Si cu ce o poti ajuta tu cu 4 luni de vchat?De unde stii ca ce-i spui va functiona si pt ea?Poti sa-ti pun o gramada de intrebari la care nu vei avea raspuns pentru ca este imposibil si daca ai reusit singura este foarte bine,acum 16 ani nu exista forum si unii inca respiram bine.

Now,intra la support si intreaba de ce iti sunt rejectate pozele,uita te la cerintele pozelor ca dimensiune sa fie cea exacta,este posibil sa dai si de oameni care bat campii pe acolo dar mai sunt si pregatiti care te vor ajuta,insista si pana la urma o sa reusesti.

P.S.Nici pe topicul asta nu ai fost ajutata Darling? viewtopic.php?f=1&t=17266&p=106143#p106143
Just my 2 cents.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Ionela88999
User Junior
User Junior
Mesaje: 78
Membru din: 06 Oct 2017, 05:18
Has thanked: 4 times
Been thanked: 11 times

Multa dreptate are Isa,dupa cum am mai spus,sunt veche pe aici,doar contul e nou,dar crede-ma ca aici o sa gasesti tot ceea ce este necesar:am lucrat si pe jasmin si chiar am avut incasari bune si f.bune si absolut tot ce am facut pe jasmin dar si pe alte siteuri e darorita acestui forum.
Stiai ca ai mura in gura tot ?De la cum sa aduci membrul in privat pana la cum sa-l tii ore in sir.
Chiar si setarile de lumina,dar ce sa vezi chiar si pozele si videourile,e un user aici care face poze,si crede-ma sunt de vis,eu am colaborat cu el,dar daca e greu sa dam un search,trebuie decat sa ne plangem atat.
Nu vreau sa laud pe nimeni si nimic dar crede-ma daca cauti citesti,adaptezi la stilul tau,o sa ai de castigat.
Face-ti research,pt ca daca ai un pc net si un web nu gata faci cont si zboara banii,cauta citeste in spume 2 saptamani toate subiectele despre site-ul x,dupa ce ai aranjat tot intra online stai o luna la program fix 8h pe zi o luna si din a 2a o sa vezi miracole.
Totul e aici,buton de search exista,i-a cauta!
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Uameni buni!

Unii adoră statutul de om necăjit, neajutorat. Sunt victime, sunt născuți să fie victime. Reale sau imaginare. Și oricât le-ai da, orice le-ai face, nu vei putea să le schimbi mentalitatea, tot dezavantajați se vor simți. De soartă, de împrejurări, oricând și oriunde.

Așa e în viață, nu toți suntem la fel. Eu sunt novice, mai am multe lecții de primit și de asimilat. Dar am învățat că la unii e menit să fie lăsați în plata Domului, că nu poți să le schimbi felul de a gândi. Mereu vor avea de obiectat, mereu cineva e de vină, ei însă niciodată. E o tipologie la a cărei apartenență mulți sunt dispuși să aspire și să și-o însușească.

Când ceri futai, viața îți dă, nu uită nicio rugăminte! Viața te fute de nu ai aer, numai la cerere, și doar din plăcere! Și chiar dacă război te va asupri, foametea te va subjuga, izvoare și fântâni vor seca, tu poți să fugi! Tu poți să scapi primind izbăvirea! Dar când viața te va copleși, năvălind în tine cu slove așternute din neant și te va umple cu sloboz, știi de cine nu vei putea fugi? De tine însuți! Indiferent de verdictul zămislit și revărsat de viață asupra-ți, niciodată nu vei putea scăpa de ceea ce ești!
Salutând nemurirea printre muritori...
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

Da, mersi de ajutor tuturor.
Am primit multe explicatii de la suportul lor dar sunt aceleasi texte idioate si nu se aplica la toate pozele trimise. Nu intamplator am intrebat aici. O sa scriu in privat doamnei care a patit la fel sa vad cum a procedat.
Am poze profi facute si nu inteleg sa mai fac altele pentru ca explicatiile suport jasmin nu se pupa cu pozele mele. Nu trebuie sa ai zeci de ani experienta ca sa intelegi ce ti se spune. Mai ales ca la foto chiar ma pricep.
Ok, mersi, spor!
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Bfx, poate asta vă ajută. Din câte am văzut în link, sunt tot felul de detalii de care trebuie ținut cont și care pot fi omise cu ușurință (prea închis, prea luminos, plus exemple de așa da):

http://wiki.jasmin.com/display/EW/Profi ... quirements .
Bfx scrie: 29 Mai 2018, 13:28 Acum am facut cont pe Jasmine ieri si vreau sa virez inspre adult ca am inteles de pe forumul acesta ca acolo sunt banii multi.
Și că tot veni vorba într-o altă postare...la ora actuală pe Chaturbate (și mai vreo câteva site-uri) se fac mai mulți bani decât pe LiveJasmin, cu un sfert sau jumătate din investiția făcută pentru LiveJasmin. LiveJasmin nu mai este ce a fost odată, iar în prezent pentru un model independent (poate chiar și pentru unele studiouri mai mici), nu mai este un site care să renteze (raport investiție/câștiguri). Niciodată nu am fost simpatizantă a lui Jasmin, dar ceea ce zic, zic cu obiectivism, o spun chiar statisticile. Și e bine să evităm informațiile eronate cum că LJ ar fi miezul rotund și pufos care se învârte unșpe metri "deasupra la cer" :comet: :shamrock:. No dară! Dar să nu intrăm în polemici divagante că nu acesta este scopul avut astăzi.

Doamnă dragă, vă doresc mult succes în lumea fascinantă a videochat-ului și bine ați venit printre noi! :relaxed:
These users thanked the author Mery24 for the post:
Bfx (11 Iun 2018, 06:57)
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Mery esti minunata!
These users thanked the author Adrian for the post (total 2):
Mery24 (09 Iun 2018, 19:54) • Bfx (11 Iun 2018, 06:57)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Darlingirl
Mesaje: 45
Membru din: 13 Feb 2018, 20:13
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Bfx scrie: 09 Iun 2018, 09:26 Da, mersi de ajutor tuturor.
Am primit multe explicatii de la suportul lor dar sunt aceleasi texte idioate si nu se aplica la toate pozele trimise. Nu intamplator am intrebat aici. O sa scriu in privat doamnei care a patit la fel sa vad cum a procedat.
Am poze profi facute si nu inteleg sa mai fac altele pentru ca explicatiile suport jasmin nu se pupa cu pozele mele. Nu trebuie sa ai zeci de ani experienta ca sa intelegi ce ti se spune. Mai ales ca la foto chiar ma pricep.
Ok, mersi, spor!
Ti am lasat mesaj privat, nu stiu daca l ai primit!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Mery24 scrie: 09 Iun 2018, 16:58 :writing_hand: Bfx, poate asta vă ajută. Din câte am văzut în link, sunt tot felul de detalii de care trebuie ținut cont și care pot fi omise cu ușurință (prea închis, prea luminos, plus exemple de așa da):

http://wiki.jasmin.com/display/EW/Profi ... quirements .
Bfx scrie: 29 Mai 2018, 13:28 Acum am facut cont pe Jasmine ieri si vreau sa virez inspre adult ca am inteles de pe forumul acesta ca acolo sunt banii multi.
Și că tot veni vorba într-o altă postare...la ora actuală pe Chaturbate (și mai vreo câteva site-uri) se fac mai mulți bani decât pe LiveJasmin, cu un sfert sau jumătate din investiția făcută pentru LiveJasmin. LiveJasmin nu mai este ce a fost odată, iar în prezent pentru un model independent (poate chiar și pentru unele studiouri mai mici), nu mai este un site care să renteze (raport investiție/câștiguri). Niciodată nu am fost simpatizantă a lui Jasmin, dar ceea ce zic, zic cu obiectivism, o spun chiar statisticile. Și e bine să evităm informațiile eronate cum că LJ ar fi miezul rotund și pufos care se învârte unșpe metri "deasupra la cer" :comet: :shamrock:. No dară! Dar să nu intrăm în polemici divagante că nu acesta este scopul avut astăzi.

Doamnă dragă, vă doresc mult succes în lumea fascinantă a videochat-ului și bine ați venit printre noi! :relaxed:
:') :') :') Multumesc ca mi-ai facut ziua mai buna si ca am inceput saptamana zambind.Si eu tot de asta i-am recomandat altceva dar..altii stiu mai bine.Dupa ce va sta si se va uita la pagina goala multe,multe zile,va realiza ca doar numai din greseli invatam zic ;)
Vodafone nu are nevoie de reclama excesiva...pentru cine are creier...si nimic pe lumea asta din ce vinde nu are reclama excesiva.
These users thanked the author GlamChatStudio for the post:
Mery24 (11 Iun 2018, 22:36)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

Gata, m-ati convins. M-am luat dupa Alexa care da pe Jasmine la nr. 1 la trafic!
Nu e asa? Sau sunt prea multe modele acolo?

Da, daca tot e de ras hai sa va fac sa radeti de luni dimineata.
Acum vreo cativa ani nu aveam bani deloc si ca ultima speranta am facut cont pe Chaturbate. Acolo m-am dat peste cap sa fac macar un 1$, nimic. Da ce nu am facut, am dansat, am facut striptease, am aratat tatele si .. degeaba... Nici macar 1$. Hhahahah. Deci, ce sa zic? S-o fi schimbat intre timp treaba.
Merge poate sa incerc, azi unul, maine altul samd...
Va pupic si va multumesc tuturor de urari de bun venit si mai ales de sfaturile super pretioase.

Spor!!!
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

Darlingirl scrie: 10 Iun 2018, 18:22
Bfx scrie: 09 Iun 2018, 09:26 Da, mersi de ajutor tuturor.
Am primit multe explicatii de la suportul lor dar sunt aceleasi texte idioate si nu se aplica la toate pozele trimise. Nu intamplator am intrebat aici. O sa scriu in privat doamnei care a patit la fel sa vad cum a procedat.
Am poze profi facute si nu inteleg sa mai fac altele pentru ca explicatiile suport jasmin nu se pupa cu pozele mele. Nu trebuie sa ai zeci de ani experienta ca sa intelegi ce ti se spune. Mai ales ca la foto chiar ma pricep.
Ok, mersi, spor!
Ti am lasat mesaj privat, nu stiu daca l ai primit!
Am prmit, mersi frumos,
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand:
Adrian scrie: 09 Iun 2018, 17:56 Mery esti minunata!
Mă simt inspirată, Adrian, de asta sunt minunată! Îmi priește! *)
GlamChatStudio scrie: 11 Iun 2018, 06:31 :') :') :') Multumesc ca mi-ai facut ziua mai buna si ca am inceput saptamana zambind.
E de bine, însamnă. Mă bucur că a fost cu folos. Tre’ să mai facem dintr-astea, atunci! :upside_down:
Bfx scrie: 11 Iun 2018, 07:05 Gata, m-ati convins. M-am luat dupa Alexa care da pe Jasmine la nr. 1 la trafic!
Doamnă dragă, hai să le luăm pe rând:

Eu din unele surse știu că Alexa.com nu ar avea o acuratețe de 100% și că BongaCams.com ar fi pe primul loc la trafic, însă nu pot spune cu certitudine pentru că nu am surse exacte. Dar indiferent care ar fi numărul 1 la trafic, la ce îmi folosește mie? Cu ce mă ajută pe mine că Șofronel și alții vin la mine în cameră, stau 9 ore din 10, vor să vadă totul gratis și își caută nevastă? Desigur, toți membrii plătitori au fost cândva guests, și au fost convertiți pe parcurs, dar trebuie să vedem realitatea, aceea că unii guests nu vor deveni niciodată membri plătitori, indiferent ce ai face tu. Motivele sunt diverse: unii caută relații/sex/căsnicie și au impresia că vor găsi pe camsites, unii sunt acolo din curiozitate, iar cei mai mulți nu au bani, și traficul de umplutură vine din țările sărace și vizitatori fără bani. Iar pe mine mă interesează traficul de calitate, acel care îmi poate aduce venit, nu câți sunt ei în total, Șofronel cu familia lui. În momentul de față numărul 1 cu cel mai de calitate trafic este Streamate.
Bfx scrie: 11 Iun 2018, 07:05 Acum vreo cativa ani nu aveam bani deloc si ca ultima speranta am facut cont pe Chaturbate. Acolo m-am dat peste cap sa fac macar un 1$, nimic. Da ce nu am facut, am dansat, am facut striptease, am aratat tatele si .. degeaba... Nici macar 1$. Hhahahah.
“Am dat-o din greșeală în vals, vals, vals”, zicea Smiley odinioară…Sau mai bine vă citez pe dumneavoastră: “am dansat, am făcut striptease, am arătat țâțele ”. A fost prea mult, doamnă, de asta nu ați făcut niciun dolar! Pentru că pe limbajul videochatist, și nu numai, asta se numește disperare. Și știți și dumneavoastră că așa a și fost “nu aveam bani deloc și ca ultima speranță am făcut cont pe Chaturbate”. Doamnă dragă, disperarea nu vinde! Când arăți totul pe gratis, le dai totul pe tavă în așteptarea că va pica ceva, pentru ce să mai plătească? Indiferent de site-ul pe care ați fi fost, făcând asta rezultatele ar fi fost aceleași.

Atitudinea contează enorm. Dacă vârsta ar conta cel mai mult nu ar mai fi modele de 45 de ani care câștigă mai bine decât cele de 25. E decisiv felul în care te îngrijești și acționezi pentru vârsta pe care o ai (mă refer la modul general, nu la dumneavoastră în particular), membri există pentru toate tipologiile de vârstă dacă știi cum să vinzi. Timp acordat activității, atitudine, toate contează. Iar foarte mulți dintre membri sunt pe aceste site-uri de ani de zile, știu ce și cum, îți analizează fiecare gest și te citesc imediat. Dumneavoastră prin atitudinea avută ați demonstrat disponibilitate, foarte multă disponibilitate. Când știi că poți avea totul gratis fără să ridici un deget, de ce ai mai avea interes, pentru ce să mai lupți?

Online cel mai bine este este să fii relaxată, să nu le dai satisfacția să îți vadă disperarea. Vai, mamă, dar nu au ei bani să mă plătească nici măcar în role play ca să mă vadă disperată sau nervoasă! Cum am mai spus și în altă postare, fiți demne! Dacă văd că au cu cine, ei profită și mai mult, dă-le degetul mic și îți vor lua toată mâna. Când tu însăți nu știi să ai grijă de tine și să te valorifici, ce pretenții poți avea de la alții? Când te iubești, te respecți și îți impui standarde, o să câștigi și respectul celorlați.

Siguranța de sine este admirată și/sau invidiată, și chiar dacă mulți nu vor să recunoască, ei își doresc să facă parte din asta, să stea lângă acești oameni, să respire acel aer cu ei, sau dacă nu, din umbră să îi invidieze. Siguranță de sine + Informație = Putere. Cât mai relaxată, prietenoasă dar puțin inabordabilă, nu disponibilă oricând pentru oricine și în orice condiții, râde-le în nas când încep cu jignirile și cu lecțiile de moralitate, arată-le stil. Așa le vei câștiga respectul, le vei trezi interesul, curiozitatea.

Mai vine câte un rătăcit și începe: “If You get naked right now, I will take You in private for 2 hours”. Eu intru în jocul lui și zic: “Aww, of course, You are so sweet!”, fac gesturi cu mâinile și o expresie a feței care să arate că exact asta urmează. Intrat în film, el crede că se va întâmpla întocmai. Îl las puțin să savureze momentul în toată gloria lui, și după care îi zic: “Dude, You can pay me double, and I still don't accept a private with You!”, și zâmbesc. Fazele astea le fac și ei cu cine pot, și uneori doar pentru a-ți vedea reacția, iar dacă le iese, bravo lor!

Vorbești frumos cu toată lumea, ești veselă, dar de arătat nimic nu se arată pe gratis, dar absolut nimic, și dacă cer doar să stai în picioare, cerut tips. Se poate întâmpla să plătească sau nu, dacă nu plătește, lasă-i impresia că puțin îți pasă de un tips în plus sau în minus, ca astfel el prin atitudinea ta să înțeleagă că e pierderea lui, și nu a ta. E videochat, nu organizație de caritate, iar videochat-ul e un moft pentru oamenii cu bani extra!

Că tot mi-am amintit, era o chestie la matematică pe care nu am înțeles-o, dar nici nu m-am străduit: “Se dă valoare lui X”. Nici poveste, valoarea nu se dă, cu valoarea te naști, trebuie doar să o descoperi! 8) :+1: :crown:
These users thanked the author Mery24 for the post (total 2):
Darlingirl (12 Iun 2018, 08:54) • Bfx (12 Iun 2018, 10:29)
Salutând nemurirea printre muritori...
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

VAI DE MINE!!!! Pacat ca sunteti femeie ca m-as fi indragostit de dvs.! Dar pot sa va numesc Mentora mea de azi incepand? M-ati lasat cu gura cascata de ce ati scris. Superrrrr! Multumesc pentru efortul si timpul dvs.
Poate ar trebui sa va apucati sa scrieti o carte?
Aveti talent.
Foarte bune sfaturi. Da, asa am facut. Am dat prea mult si gratis. De disperare.
Acuma nu mai sunt asa. M-am mai schimbat. Sunt mai relaxata.
Doar tre sa intru pe un site bun pentru babe. Hahhahaa.
Va pup si va iubesc, multumesc tuturor!!!
Spor la bani!!!
These users thanked the author Bfx for the post:
Mery24 (16 Iun 2018, 20:57)
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”