X LOVE METODA DE PLATA

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Agnes
Mesaje: 20
Membru din: 11 Apr 2018, 11:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Buna tuturor
Stiu ca s-a mai discutat despre metoda de plata de pe Xlove , dar fiind noua pe site si nu stiu prea multe despre ei , am zis ca va intreb pe voi ce metoda de plata e cea mai recomandata ?
SoulCams Models Studios wanted
ChristianB
Mesaje: 1
Membru din: 04 Iul 2018, 18:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor

Metoda de plata pe xlovecam cea mai sigura si rapida este Transferul bancar .
Exista si alte metode de plata alternative -Monese - Webmoney - Paxum - XLC-card v2 - Epayment ( soon ).

S-au modificat datele de plata. In functie de metoda aleasa, plata sa face intr-o zi lucratoare ( transfer bancar ) sau 5 zile lucratoare (alte metode de plata: Monese - Webmoney - Paxum - XLC-card v2 ).
Din aceasta luna, platile se fac pe data de 5 si 20 ale fiecarei luni .

Va lipesc :) textul oficial de pe Xlovecam


Important information about payment methodsJune 26, 2018
Dear Model,For your convenience, several payment methods are available in your model manager: Bank transfer, Monese, Paxum, Webmoney and XLC Card.If you choose bank transfer, the transfers are made on the 1st business day after the end of the billing period.If you opt for Monese, Paxum, Webmoney or XLC Card, the following will apply:
- these payment providers are external providers. As soon as we send the payment to these third parties, it is these third parties who become responsible for your funds.
- Payments are made 5 business days after the end of the billing period.We hope that this important information will help you in your decision in choosing a payment method suitable for you.Best regards
The Xlovecam Team



Christian B
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”