Help, am si eu 4 intrebari!

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
iloveblue
Mesaje: 1
Membru din: 27 Dec 2017, 01:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

heei , am si eu 4 intrebari va rog ,
1. Cand scriu detaliile pentru cardul payoneer la nume , scriu cu diacritice sau fara , la fel si alte date ..?
2. La majoritatea site-urilor de videochat accepta acest card sau este nevoie de altele ?
3. imi puteti da un exemplu cum se formuleaza formularul pt la anaf pt anul de 2019 daca incep activitatea in anul 2018?
4. trebuie sa pun bani de dinainte pentru impozit ?
Va multumesc pentru timpul acordat citirii mesajului meu cu posibile greseli gramaticale .
SoulCams Models Studios wanted
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iloveblue scrie:heei , am si eu 4 intrebari va rog ,
1. Cand scriu detaliile pentru cardul payoneer la nume , scriu cu diacritice sau fara , la fel si alte date ..?
2. La majoritatea site-urilor de videochat accepta acest card sau este nevoie de altele ?
3. imi puteti da un exemplu cum se formuleaza formularul pt la anaf pt anul de 2019 daca incep activitatea in anul 2018?
4. trebuie sa pun bani de dinainte pentru impozit ?
Va multumesc pentru timpul acordat citirii mesajului meu cu posibile greseli gramaticale .
Buna,

1. Eu nu am scris cu diacritice si a fost ok
2. Am incercat cateva si da payoneer a fost ok. Poti sa citesti pe f site , sa te informezi dc accepta
3. Iti faci cam multe griji....te inteleg si eu mi am facut in leg cu acest domeniu. In 2019 pana pe 31 mai vei depune declaratia cu venitul realizat pe 2018. Formularul il gasesti online, la anaf
4. Ai mare grija, cand faci banutii, in f luna calculeaza impozitul si sanatatea si lasa i deoparte. E recomandat sa nu intri in ei sau sa I pui la loc repejor. Eu aici am gresit, am intrat in ei
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”