Tv Smart pt videochat

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
Queenmih
Mesaje: 2
Membru din: 02 Dec 2017, 15:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare !
Pentru început vreau sa va mulțumesc pentru toate postarile și sfaturile pe care personal le -am citit cu mare atenție
Sunt la început de drum în stadiul poze cumpărat lumini stabilit decor și oricât de ciudata e întrebarea totuși o sa o scriu ca poate mă luminează cineva .
Am văzut mult prea cunoscutul reportaj tv despre videochat în care domnișoara intervievata folosea pe lângă tastatura ,camera și mouse un tv smart unde își regla imaginea. Întrebarea e următoarea ...Se poate folosi tv Smart cu tastatura în locul laptopului sau PC ?
Va mulțumesc anticipat pentru raspuns.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Queenmih scrie:Se poate folosi tv Smart cu tastatura în locul laptopului sau PC ?
NU !

Tv-ul este folosit in loc de MONITOR daca ai desktop sau ca monitor extern daca vrei sa folosesti laptop.

Succes acolo si bine ai venit printre noi.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Glamour Studio
Mesaje: 11
Membru din: 27 Noi 2017, 22:12
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut.

Nu ai nevoie de smart. Nu te ajuta cu nimic. Poti pune un TV in loc de monitor atat.
Monitoarele sunt folosite in camerele mari de lucru. Nu poti pune un monitor de 23 de inch intr-o camera de 25 de metrii patrati de aceea se alege aceasta metoda. Ca modelul sa vada foarte bine ceea ce se intampla pe sesiuni .
web : www.GlamourStudio.ro
galerie : www.GlamourStudio.ro/galerie/
--> Jurnalul unui model glamour ? <--
http://www.GlamourStudio.ro/jurnalul-un ... ur-studio/
Contact : Studio Vitan ( vis-a-vis Mall Vitan ) 0764.00.80.90/ 0753.88.99.00
Queenmih
Mesaje: 2
Membru din: 02 Dec 2017, 15:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mulțumesc mult pentru răspunsurile dumneavoastră. Numai bine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Queenmih scrie:Mulțumesc mult pentru răspunsurile dumneavoastră. Numai bine
Plăcerea a fost de partea mea.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”