Care windows este mai bun si mai practic pentru videochat ?

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
coryon09
Mesaje: 1
Membru din: 20 Iul 2016, 02:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara !!! Care windows este mai bun si mai practic pentru videochat ?? : anumite persoane spun ( 7 )
anumite persoane spun ( 8 ) si tot asa mai departe .... pana la urma care este cel mai bun ??? Va rog frumos sa ma ajutati !!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna,

Bine ai venit pe forum, eu spun ca si Windows 10 este ok, chiar mai sigur, si din cate stiu nu ar mai fi problemele care erau la inceput cand a aparut. Daca iti face figuri, il scoti si bagi Windows 7.

Bafta acolo si bine ai venit pe forum, nu uita sa te prezinti in topicul dedicat peste asta.

Cu stima, Ionut
Admin AVC
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
dragica1
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 10 Oct 2013, 18:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Windows 7 si Windows 10
Avatar utilizator
disturbx
Mesaje: 20
Membru din: 30 Iun 2015, 15:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

cu Windows 10 ar trebui sa iti mearga perfect. depinde si de pc tau,cum il intreti
Find your best model online

http://hotwebcamslive.eu/
ana.lana
Mesaje: 2
Membru din: 18 Apr 2017, 13:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Legat de windows 10 am auzit ca face el niste update uri de capul lui si nu le poti opri , in ce masura afecteaza asta pentru ca aici am auzit ca ar fi problema?
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

ana.lana scrie:Legat de windows 10 am auzit ca face el niste update uri de capul lui si nu le poti opri , in ce masura afecteaza asta pentru ca aici am auzit ca ar fi problema?

Eu folosesc win10 si nu doar pt lucru ci si in general, intradevar isi face destul de des update, dar nu am avut erori sau probleme datorita respectivelor update-uri,

Ca sa opresti acest lucru si anume auto update:


sau citeste aici:
http://gadgets.ndtv.com/laptops/feature ... tes-728049

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
consiliere_vch
Mesaje: 14
Membru din: 07 Apr 2017, 07:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Le-am avut pe toate instalate... Am ramas la win7 Urasc si eu si multi altii pe care ii cunosc tot ce e de la 7 in sus aparut, nu ne place cum arata
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

consiliere_vch scrie:Le-am avut pe toate instalate... Am ramas la win7 Urasc si eu si multi altii pe care ii cunosc tot ce e de la 7 in sus aparut, nu ne place cum arata
Daca "faci afirmatii" ai face bine sa le faci in cunostinta de cauza si bazate pe criterii tehnice, indicat sa fie din teste facute de tine, nu bazate pe "nu mi place cum arata" afirmatie care nu are nici o legatura cu domeniul.

Nu de alta dar maine poimaine ai sa vrei sa oferi consultanta bineinteles contra cost...

P.S. In cateva minute poti schimba aspectul vizual al lui win10 sa se apropie de win7 deci este irelevant faptul ca nu iti place cum arata.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
LiveStudio.ro
Mesaje: 9
Membru din: 22 Oct 2016, 10:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cel mai bun Windows pentru videochat este clar Windows 10, cu update-urile importante instalate. De ce? Pentru ca toate siteurile dezvolta software-ul lor pentru Windows 10, nu pentru 7,8 sau altele, tot ceea ce se lucreaza se lucreaza pe platforme actuale, in timp ce versiunile mai vechi sunt lasate la un anumit stadiu si nu se mai dezvolta software in functie de updateuri sau schimbari de securitate. Pe langa asta, este esential sa folositi un Windows 10 ORIGINAL, cu licenta sau trialul respectiv, in nici un caz crackuite, patchuite, preactivate, de la baieti sau mai stiu ce variante. Functionarea corecta a softwareului de baza Windows, este esentaiala.
Live Studio
Studioul cu pasiune pentru performanta
https://www.livestudio.ro/
*Proud member of Webcamming*
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”