TRANSFER PAXUM

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
valentina230
Mesaje: 3
Membru din: 03 Ian 2017, 21:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, cum pot transfera banii din paxum in alt cont? precizez ca inca nu a ajuns cardul.
SoulCams Models Studios wanted
draculina
User Junior
User Junior
Mesaje: 73
Membru din: 30 Oct 2012, 06:36
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

tot legat de paxum:) am facut contul este aprobat tot, dar nu ma lamuresc cum comand cardul. Va multumesc
draculina
User Junior
User Junior
Mesaje: 73
Membru din: 30 Oct 2012, 06:36
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

draculina scrie:tot legat de paxum:) am facut contul este aprobat tot, dar nu ma lamuresc cum comand cardul. Va multumesc

Am rezolvat intre timp:) Optionea de a comanda card apare dupa prima plata primita pe contul de paxum. Dureaza cam mult ce-i drept sa intri in posesia unui card, dar asta este politica lor.
ana.lana
Mesaje: 2
Membru din: 18 Apr 2017, 13:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poti te rog sa-mi spui si mie cat a durat sa il primesti?
draculina
User Junior
User Junior
Mesaje: 73
Membru din: 30 Oct 2012, 06:36
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Buna, scuze pentru raspunsul intarziat. am facut comanda pe 22 februare, azi 24 aprilie am gasit cardul in posta. s-au miscat incredibil de "rapid" pentru modica taxa de 45$ pe care au perceput-o inainte sa emita macar cardul :) acum nici macar nu reusesc sa il activez:) Success!
Darlingirl
Mesaje: 45
Membru din: 13 Feb 2018, 20:13
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Buna. Cu situatia actuala m am simtit nevoita sa mi fac cont paxum de 3 zile. Urmeaza sa l aprobe, cred ca verificare ca el mi a aparut ca este activ si sa comand cardul. Tu, cand ti a ajuns in cat timp s a activat?
LUNETIC
Mesaje: 7
Membru din: 24 Apr 2018, 09:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna
Sunt noua aici nu stiu daca postez la categoria care trebuie
Am cont cosmo, am si cardul, am in el banii care tocmai mi-au intrat de la MFC . Dar cand i-am dat activate plastic ziceau ceva de genu ca nu e posibila aceasta operatiune si sa contactez support.
Banii sunt in cont. Pot merge la ATM sa ii scot? sau o sa mi se blocheze cardu pt ca nu e activat inca?
Rasp cat mai repede plsss sunt disperata
Daca raman banii in cosmo si sunt teapa/!
Pot sa dau un email la mfc sa faca RECHARGE BACK. sa mi ia banii de la ei din cont si eu sa aleg o alta metodata de plata
stiti careva?
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”