Nu pot sa conectez contul de payoneer pe chaturbate.

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Încuiat
FreemanJoseph
Mesaje: 1
Membru din: 30 Ian 2017, 14:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am primit cardul payoneer in urma cu 7 zile , cardul este activat .
Am cont pe chaturbate , aprobat , verificat .
Am facut deja ceva tokens si i-am convertit in cash .
Cand incerc sa conectez contul de payoneer pe chaturbate imi spune = You cannot connect Zmedianow to this Payoneer account. Please apply for a new Payoneer account through Zmedianow using a different email address.


Ce fac in situatia asta ? Repet am totul pus la punct inafara de aceasta problema care ma depaseste ,
multumesc frumos , astept niste indicatii . :cry:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Bine ai venit pe forum ! :)

Uite , mai jos un topic dedicat acestor gen de probleme . Poti scrie acolo ( in limba engleza ) si , vei primi raspuns direct de la reprezentantul Payoneer .

Link : payoneer-support-thread-t16671-20.html#p103340

Bafta !
denisaa_96
Mesaje: 1
Membru din: 30 Ian 2017, 19:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna,nu poti conecta contul la paynoeer deoarce acum nu mai este paynoeer ci firstchoice pay, trebuie sa setezi metada de plata firstchoice pay si sa accesezi linkul de inregistrare cont ... mult succes !
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

denisaa_96 scrie:buna,nu poti conecta contul la paynoeer deoarce acum nu mai este paynoeer ci firstchoice pay, trebuie sa setezi metada de plata firstchoice pay si sa accesezi linkul de inregistrare cont ... mult succes !

Buna denisaa_96@ , si bine ai venit pe forum :)

Sa stii ca nu din cauza aia nu poate . Nu are nici o treaba una cu alta . Problema s-a intalnit , sau mai degraba a aparut , inca de pe la jumatatea lunii octombrie 2016 (cand , nici nu se banuia de FCP) .

Din pacate , fiind vorba de un alt forum (chiar daca e din US ) nu-ti pot da link , sa te convingi ca asa e .

Cele bune ,
googlefun@
JullyAna
Mesaje: 24
Membru din: 14 Apr 2016, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!aceiași problema am avut.o si eu, mi.am comandat un alt card, care a ajuns foarte repede,de data aceasta direct din contul de model de pe myfreecams care face trimitere la Payoneer(sau first choise) mai nou.Cu acesta imediat am rezolvat problema
draculina
User Junior
User Junior
Mesaje: 73
Membru din: 30 Oct 2012, 06:36
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Buna, din ce am auzit de la un alt model problema era ca s-a facut contul de payoneer direct de pe siteul payoneer si nu printr-un site de videochat. cumva cardul facut direct de pe siteul payoneer nu accepta plati din industria adult, deci nu putea fo conectat pe un asemenea site. solutia simpla a fost comandarea unui alt card direct de pe chaturbate.
ooo_eu
Mesaje: 44
Membru din: 27 Feb 2017, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Am si eu o problema cu contul de pe first choise pay mai exact inainte pe payoneer puteam primi bani prin transfer din paypal .Acum am inteles ca pe first choise pay nu se mai poate. Stie cineva ce as putea face in acest sens ? Multumesc
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

ooo_eu scrie:Am si eu o problema cu contul de pe first choise pay mai exact inainte pe payoneer puteam primi bani prin transfer din paypal .Acum am inteles ca pe first choise pay nu se mai poate. Stie cineva ce as putea face in acest sens ? Multumesc
Ai dreptate pe Firstchoicepay nu se poate acest lucru! Ce e de facut? Un cont in dolari la o banca romaneasca la care sa atasezi un card unde o sa poti primi bani intereseaza-te la banca daca se poate inainte de deschiderea contului!
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
ooo_eu
Mesaje: 44
Membru din: 27 Feb 2017, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Nord scrie:
ooo_eu scrie:Am si eu o problema cu contul de pe first choise pay mai exact inainte pe payoneer puteam primi bani prin transfer din paypal .Acum am inteles ca pe first choise pay nu se mai poate. Stie cineva ce as putea face in acest sens ? Multumesc
Ai dreptate pe Firstchoicepay nu se poate acest lucru! Ce e de facut? Un cont in dolari la o banca romaneasca la care sa atasezi un card unde o sa poti primi bani intereseaza-te la banca daca se poate inainte de deschiderea contului!


Prea complicat :lol: eu ma gandeam sa imi deschid un cont Paxum dar nu stiu daca ofera si posibilitatea de transfer din paypal ? :mrgreen:
efrosenia
Mesaje: 1
Membru din: 01 Noi 2020, 14:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu pot sa conectez contul de payoneer pe chaturbate
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

efrosenia scrie: 01 Noi 2020, 14:24 nu pot sa conectez contul de payoneer pe chaturbate
Cred si eu ca nu poti :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Încuiat

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”