Vreau sa îmi fac cont pe Mfc.

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
bratuelena
Mesaje: 1
Membru din: 12 Ian 2017, 16:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare tuturor! As vrea sa imi fac si eu cont pe MFC, dar nu stiu ce metoda de plata sa folosesc. Am incercat sa fac card Payoneer, am urmarit indicatiile din tutorialele de pe net, insa vad ca acum s-au cam schimbat lucrurile. Imi cere numele bancii, codul iban si alte 2 coduri. Ce parere aveti? Voi ce metode de plata recomandati?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Vrei sa iti declari incasarile ca persoana fizica, firma, care este planul tau fiscal? In functie de asta iti putem face o recomendare.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”