Vreau sa devin model masculin de videochat

Orice întrebare legată de activitatea de video chat sau platforme monetizare conținut pentru Adulți, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor să ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori. ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅✌️✌️✌️💯💯💯
Scrie răspuns
wolly
Mesaje: 3
Membru din: 17 Apr 2023, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,sunt nou pe aceasta sectie si as vrea sa aflu daca poti castiga bani din asta.Ce trebuie sa faci?
Observ pe mai multe canaluri de videochat cum barbatii se joaca cu dildourile,cu alte jucarii sexuale pe care le introduci in fund.
Sunt foarte naiv si nu stiu cum sta treaba in acest domeniu.
Am crezut ca daca incepi aceasta cariera vei primi easy-money.
Ce metode trebuie sa folosesc pentru a convinge clientii sa nu paraseasca chatul?
Trebuie sa faci un contract la un studio din Bucuresti?
Pe site-ul studio 20 mi-a aparut o adresa Strada Atelierului nr. 20, Sector 1, București, România.
Sa incerc aici sau fara studio?(imi ia comision 50%)
Vreau sa fiu indrumat de cineva de aici despre cum sta treaba cu videochatul.
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Buna! vreau doar sa iti spun ca vremea cu easy money in videochat a apus , acum videochat este hardwork . Fiind la inceput presupun ca trebuie sa mergi la un studio atat timp cat habar nu ai cu ce se mananca sau studiezi mult forumurile poate reusesti singur daca ai si bani pt mica investitie, laptop, camera, etc
La barbati mi se pare tare greu , ori arati extraordinar de bine, rupi sala si esti si dotat sa ai trafic , ori ai o personalitate f misto si engleza perfecta sa tii clinetii interesati . ..
da, studio ul iti va lua comision, si nu faci doar contract ci mergi la munca conform programului ;) Intra pe chaturbate la categoria gay si urmareste acolo pe cei cu usersi , vezi cum fac ei sa aiba clienti si cum ii tin in camera sau alte situri de genul .
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Deja l-ai descurajat putin ...
Se poate orice in videochat ;daca ai noroc poti sa prinzi la "public" foarte usor si sa fii mereu acolo.
Depinde mult de noroc, mai ales la barbati ;Fete sunt mereu cate 8000 zilnic , baieti/barbati mult mai putini .
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

MichelleM scrie: 19 Apr 2023, 15:02 Deja l-ai descurajat putin ...
Se poate orice in videochat ;daca ai noroc poti sa prinzi la "public" foarte usor si sa fii mereu acolo.
Depinde mult de noroc, mai ales la barbati ;Fete sunt mereu cate 8000 zilnic , baieti/barbati mult mai putini .
Mereu aud asta in videochat . ca tine dle de noroc . eu merg dupa vorba asta a americanilor ..The Harder You Work, the Luckier You Get :yum:
Da, baieti sunt mai putini pt ca e f greu, nu mi se pare deloc usor sa ai erectie zilnic sa te masturbezi ore si astia vor la fiecare pvt sau goal cum show..
Daca as f barbat as lucra in domeniu doar daca as fi bun pe partea de dom . sa lucrezi cu sclavii ., sa le iei banii fara sa te masturbezi si sa te chinui cu erectia la comanda .
wolly
Mesaje: 3
Membru din: 17 Apr 2023, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

anabeauty37 scrie: 18 Apr 2023, 15:48 Buna! vreau doar sa iti spun ca vremea cu easy money in videochat a apus , acum videochat este hardwork . Fiind la inceput presupun ca trebuie sa mergi la un studio atat timp cat habar nu ai cu ce se mananca sau studiezi mult forumurile poate reusesti singur daca ai si bani pt mica investitie, laptop, camera, etc
La barbati mi se pare tare greu , ori arati extraordinar de bine, rupi sala si esti si dotat sa ai trafic , ori ai o personalitate f misto si engleza perfecta sa tii clinetii interesati . ..
da, studio ul iti va lua comision, si nu faci doar contract ci mergi la munca conform programului ;) Intra pe chaturbate la categoria gay si urmareste acolo pe cei cu usersi , vezi cum fac ei sa aiba clienti si cum ii tin in camera sau alte situri de genul .
Pai si cu ce se mananca videochatul? Sunt neexperimentat si habar nu am ce trebuie sa fac in fata unei camere!
wolly
Mesaje: 3
Membru din: 17 Apr 2023, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am cost Banat pe forumul lui AmberCutie so am cerut sfaturi pentru a deveni model so administratoarea s-a purtat foarte ostil cu mine.Cu CE i-am gresit?
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

wolly scrie: 10 Mai 2023, 20:53
anabeauty37 scrie: 18 Apr 2023, 15:48 Buna! vreau doar sa iti spun ca vremea cu easy money in videochat a apus , acum videochat este hardwork . Fiind la inceput presupun ca trebuie sa mergi la un studio atat timp cat habar nu ai cu ce se mananca sau studiezi mult forumurile poate reusesti singur daca ai si bani pt mica investitie, laptop, camera, etc
La barbati mi se pare tare greu , ori arati extraordinar de bine, rupi sala si esti si dotat sa ai trafic , ori ai o personalitate f misto si engleza perfecta sa tii clinetii interesati . ..
da, studio ul iti va lua comision, si nu faci doar contract ci mergi la munca conform programului ;) Intra pe chaturbate la categoria gay si urmareste acolo pe cei cu usersi , vezi cum fac ei sa aiba clienti si cum ii tin in camera sau alte situri de genul .
Pai si cu ce se mananca videochatul? Sunt neexperimentat si habar nu am ce trebuie sa fac in fata unei camere!
cel mai bine vezi pe chaturbate la categoria gay , si vezi ce fac in fata camerei barbatii pe situri de free .. Mai sunt situri cu show doar in pvt , acolo e mai usor ca nu trebuie sa te masturbezi de nebun in free .. daca vrei sa faci asta singur, va fi f greu si nu o sa stea nimeni sa iti explice de la zero, de asta majoritatea merg la studio iar studiourile nu prea cauta baieti ca nu fac bani .. in fata camerei esti fun, vorbesti cu userii, faci tease, pui goal cu ce oferi , de exemplu cumshow pt 1000tks si aia e, la baiati e greu ca nu puteti face fake ;) Eu daca as fi baiat as face orice altceva, nu chat, cred ca afecteaza si viata sexuala trasul de p---a la comanda cateva ore pe zi ..
Scrie răspuns

Înapoi la “Forum dedicat începătorilor în Industria Adult”