How is made - Studio 20 Arad

Această categorie este dedicată strict pentru Studiourile de video chat care vor să anunțe diversele acțiuni de imagine, să pună linkuri spre diversele articole comandate prin diverse publicații, știri TV, site-uri de știri, bloguri etc. Deasemenea este categoria potrivită pentru a pune link spre diversele articole de calitate prezente pe siteurile Studio-urilor sau Agențiilor de Modele. Se acceptă doar un paragraf din aceste articole + link către sursă și bineînțeles câteva cuvinte suplimentare despre aceste acțiuni, Articole etc., nu ar strica. 🇷🇴✅🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Esti la facultate sau proaspat absolventa, insa din cauza lipsei de experienta nu iti gasesti un job decent, care sa iti permita sa te intretii? Te-ai saturat sa stai pe banii parintilor si vrei sa fii independenta financiar? Sau din contra, muncesti ore in sir pana la extenuare, fara sa fii apreciata, iar banii castigati ii cheltuiesti mult prea repede pe facturi si nu ajungi sa iti cumperi nimic din ceea ce ti-ai fi dorit? Meriti un loc de munca unde ti se respecta eforturile depuse, unde iti este apreciata perseverenta si de unde poti obtine venituri substantiale, in cadrul unei companii renumite la nivel international. Tocmai din acest motiv, Studio 20 te asteapta in:

Strada Stefan Cicio Pop nr. 19, Arad, jud. Arad, cod postal 310086

(+4) 0761 100 880

angajari.arad@studio20.com
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
SoulCams Models Studios wanted
Adania
Mesaje: 13
Membru din: 04 Iul 2019, 11:26
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Contact:

Recomand Studio20 pentru profesionalism si discretie! Ma bucur sa fac parte din echipa lor, o echipa exigenta care are pretentii de la tine, dar iti ofera ceea ce cer. E un schimb echitabil intre ceea ce ofera si ceea ce vor de la tine. Studio 20 mi-a oferit un loc de munca stabil si un venit din care sa invat sa fiu independenta, m-a invatat sa am incredere in mine si sa ma simt apreciata. Simt ca munca mea e valorificata la adevarata ei valoare. Fie ca alegi Arad, Cluj, Timisoara, Oradea, Craiova, Bucuresti, studiourile au oameni de incredere si deschisi. Ma bucur ca am ales sa fiu cam model al Studio20 :relaxed: :relieved:
These users thanked the author Adania for the post:
SAD^^EYES (30 Iul 2019, 23:50)
Cu stima,
Adania
Scrie răspuns

Înapoi la “Acțiuni de imagine, Articole, Proiecte, Inițiative Studiouri și Agenții Modele”