Premiul castigat de modelul BeYou Studio

Această categorie este dedicată strict pentru Studiourile de video chat care vor să anunțe diversele acțiuni de imagine, să pună linkuri spre diversele articole comandate prin diverse publicații, știri TV, site-uri de știri, bloguri etc. Deasemenea este categoria potrivită pentru a pune link spre diversele articole de calitate prezente pe siteurile Studio-urilor sau Agențiilor de Modele. Se acceptă doar un paragraf din aceste articole + link către sursă și bineînțeles câteva cuvinte suplimentare despre aceste acțiuni, Articole etc., nu ar strica. 🇷🇴✅🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
beyoustudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Apr 2015, 12:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

La editia trecuta a Summitului BCams , BeYou Studio o fost reprezentat pe scena de castigatoarea premiului " Best Cam Star " . Pe aceasta cale tinem sa felicitam inca o data modelul nostru pentru seriozitatea si implicarea de care a dat dovada inca de la inceputul colaborarii .
https://www.cancan.ro/p-recunoastere-pe ... s-17670278
Chose To Be Different ..... BeYou

https://www.beyou-studio.ro/
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Cu toata dragostea... Nu-mi aduc aminte daca ne cunoastem si cu siguranta nu avem interese care se intrepatrund ( ca sa fiu acuzat de nu stiu ce ) dar really?...

„Primirea premiului Best CamStar este o dovadă a seriozităţii, implicării şi dedicării demonstrate de modelul nostru. În egală măsură, este o recunoaştere a training-ului bine făcut şi per total încununează şi răsplăteşte munca depusă de întreaga echipă BeYou Studio. Best CamStar este unul dintre cele mai importante premii la care un model poate aspira în acest domeniu de activitate, astfel că acordarea acestuia unui model al BeYou Studio nu face decât să ne motiveze şi mai mult pe toţi cei implicaţi. Fără devotament, implicare şi eforturi constante şi susţinute nu am fi putut ajunge la nivelul la care ne aflăm acum.”
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Scrie răspuns

Înapoi la “Acțiuni de imagine, Articole, Proiecte, Inițiative Studiouri și Agenții Modele”