Studio Model of the Year at Bucharest Summit Awards 2017

Această categorie este dedicată strict pentru Studiourile de video chat care vor să anunțe diversele acțiuni de imagine, să pună linkuri spre diversele articole comandate prin diverse publicații, știri TV, site-uri de știri, bloguri etc. Deasemenea este categoria potrivită pentru a pune link spre diversele articole de calitate prezente pe siteurile Studio-urilor sau Agențiilor de Modele. Se acceptă doar un paragraf din aceste articole + link către sursă și bineînțeles câteva cuvinte suplimentare despre aceste acțiuni, Articole etc., nu ar strica. 🇷🇴✅🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

BlackVeroniqu3 castiga la gala Bucharest Summit Awards premiul pentru cel mai bun model al anului in categoria Best Studio Model, si asta dupa ce in luna martie a castigat la gala LiveCamAwards acelasi premiu, din nou pentru cel mai bun model al anului.

Ei bine aceste premii sunt pentru mine cele mai importante premii din industrie si nu le-as inlocui cu niciun alt premiu ce mi-ar fi fost acordat mie sau studioului. De ce spun lucrul acesta? Aceste premii reprezinta pur si simplu rezultatele muncii mele/noastre ca echipa, rezultatele efortului depus in timp, si a faptului ca pentru mine MODELELE au fost intotdeauna pe primul loc in gandurile mele. Asta este ceea ce reprezinta numele meu si niciodata nu voi schimba acest lucru in conceptia mea. It's about the MODELS, not us studio owners! Don't ever forget that!

Astazi iti multumesc din nou din suflet BlackVeroniqu3 pentru increderea pe care ai avut-o in mine mereu, pentru puterea ta nelimitata de a ajunge la performante de invidiat, pentru loialitatea ta unica si pentru inima ta mareata pe care mi-ai darut-o in urma cu 4 ani. Te iubesc!!!

Lou

P.S. Permiteti-mi va rog sa impartasesc cu voi bucuria noastra pe care am simtit-o la acordarea premiului.
Scrie răspuns

Înapoi la “Acțiuni de imagine, Articole, Proiecte, Inițiative Studiouri și Agenții Modele”