Cercetare privind satisfacția în relațiile de cuplu -modele de videochat

Această categorie este dedicată strict pentru Studiourile de video chat care vor să anunțe diversele acțiuni de imagine, să pună linkuri spre diversele articole comandate prin diverse publicații, știri TV, site-uri de știri, bloguri etc. Deasemenea este categoria potrivită pentru a pune link spre diversele articole de calitate prezente pe siteurile Studio-urilor sau Agențiilor de Modele. Se acceptă doar un paragraf din aceste articole + link către sursă și bineînțeles câteva cuvinte suplimentare despre aceste acțiuni, Articole etc., nu ar strica. 🇷🇴✅🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
MariaBoroghina
Mesaje: 10
Membru din: 17 Iul 2018, 15:43
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Am primit aceasta rugaminte pe LinkedIn, cred ca este o abordare interesanta din care putem invata ceva.
Cine isi doreste poate ajuta la acest studiu.
Eu personal astept cu nerabdare rezultatele.


Buna ziua, doamna Boroghina.

V-am urmarit interviul la Hacking Work cu Doru Supeala. Ma intereseaza industria videochat-ului din perspectiva academica.

Ma adresez exclusiv femeilor in cercetarea pe care o fac pentru licenta in psihologie. Obiectivul meu este de a analiza satisfacția in relatiu si corelatia dintre sentimentul iubirii si experienta sexuală in cuplu. Mi-am propus sa compar raspunsurile a doua grupuri de femei: model de videochat si cele care lucreaza in corporatii.

Rezultatele vor fi utilizate exclusiv în context academic. Datele socio-demografice furnizate vor fi utilizate doar pentru prelucrare statistica. Nu sunt colectate date personale prin intermediul acestui chestionar anonim si toate informatiile vor ramane confidentiale. Analiza datelor se va face la nivel de grup, nu la nivel individual.

Chestionarul conține 77 de itemi, iar completarea lui durează aproximativ 12 minute.

As fi extrem de recunoscatoare daca acest chestionar ar ajunge la modelele de videochat, cu rugamintea de a aloca 10-12 minute pentru completare, in sprijinul demersului meu stiintific.

Atasez linkul catre chestionar si multumesc anticipat pentru deschidere.

https://forms.gle/nPgPTtfUg4gahoye7

Veronica Cristea Nanu
(Edited)

👏
👍
👎
😊
😞


Cercetare privind satisfacția în relațiile de cuplu
docs.google.com • 2 min read
These users thanked the author MariaBoroghina for the post:
SAD^^EYES (15 Mar 2024, 13:45)
Scrie răspuns

Înapoi la “Acțiuni de imagine, Articole, Proiecte, Inițiative Studiouri și Agenții Modele”