Caut fotograf/videograf

Această categorie este destinată firmelor și persoanelor fizice care oferă diverse servicii sau produse care au legătură mai mult sau mai puțin cu activitatea de videochat. Câteva exemple: servicii foto și video, web design, promovare, cursuri diverse, magazine online cu lenjerie, jucării sexuale etc.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Magnolia
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2021, 05:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Buna dimineata,

As dori sa stiu, daca se poate, din experienta si cunostintele voastre, la cine pot apela cu incredere pentru poze de profil ( mai dezbracate) si un video la fel de dezbracat :)
Citeam in pagini vechi de forum despre GlamourFoto, aka AdrianAdmin, furnizor de sfaturi nepretuite, printre altele. Site-ul Glamour Foto este de negasit.
M-as bucura daca mi-ati spune cine si cum face in principal video de tip boudoir in Bucuresti.
Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Daca-ti permiti fa cu cei mai buni...boudoirframes...
These users thanked the author WinXPfather for the post:
Magnolia (30 Apr 2021, 22:00)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Tare neserios glamour asta, s a dat lovit si este de negasit. ':)

--- din pacate pt tine si multe alte modele care m au tot cautat de a lungul timpului, eu am incheiat acest capitol.

Alternative sunt, :upside_down_face:

Spor si success in tot ce faci.
These users thanked the author Adrian for the post:
Magnolia (30 Apr 2021, 22:06)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Magnolia
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2021, 05:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Multumesc muuult, WinXPfather ! Am facut cautari pe google, in stanga si-n dreapta inainte de a intreba aici si nu auzisem de ei. M-ai scutit de multe neplaceri.
Avatar utilizator
Magnolia
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2021, 05:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Adrian scrie: 30 Apr 2021, 21:54 Tare neserios glamour asta, s a dat lovit si este de negasit. ':)

--- din pacate pt tine si multe alte modele care m au tot cautat de a lungul timpului, eu am incheiat acest capitol.

Alternative sunt, :upside_down_face:

Spor si success in tot ce faci.
Mare pacat spuneam si eu, date fiind recenziile pozitive si entuziaste.
Iti multumesc in egala masura pentru restul materialelor pertinente postate pentru binele nostru :)
Multa bafta, asisderea.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Atunci când faci ceva din pasiune nu ai cum sa nu primesti reviews pozitive.

Cat despre materiale.. Cu drag si dupa 9-10 ani unele sunt Inca de actualitate ;)

---

Recomandarea facuta de winxp e singura alternativa de luat in calcul.👍👍👍
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
HMS
Mesaje: 1
Membru din: 16 Mai 2021, 16:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, Magnolia!

Mi-am facut cont aici pentru ca, intamplator, am dat pe net, peste mesajul tau. Sunt Dan, iubesc artele vizuale si desi profesia mea de baza este alta, am avut rezultate bune, din punct de vedere profesional si in domeniul foto/video.

Ramura glamour/boudoir/kink n-am avut ocazia s-o explorez, dar este o mare dorinta de-a mea si cred ca imbinarea cunostintelor fiecaruia, pe domeniul lui, poate duce la niste rezultate frumoase.

În cazul in care vrei sa schimbam cateva vorbe, sper sa nu contravin regulilor forumului, postand adresa mea de email: euadicaio@gmail.com.

Zi frumoasa,
Dan
floreac
Mesaje: 6
Membru din: 22 Apr 2017, 10:36
Localitate: Bacau.
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna. Sunt un fotograf din Bacau cu experienta in fotografia de budoir si nud si in special pe fotografia de videochat. Pot realiza inclusiv clipuri pentru ce ai nevoie. Iti pot prezenta un portofoliu cu ceea ce am realizat pana acum. Ma pot deplasa oriunde in tara si dispun de studio portabil.
fotografChat
Mesaje: 4
Membru din: 15 Apr 2021, 16:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Daca ai nevoie de un fotograf specializat pe videochat, OnlyFans in Brasov, iti stau la dispozitie.
Mersi! :)
Cristi

Detalii:
Este important ca persoana cu care lucrezi sa aiba experienta in domeniu, sa trateze lucrurile cu degajare, profesionalism, fun, confidentialitate.

Diferentiaza-te prin fotografii profesionale!
Fotografii realizate si editate avand in vedere toate conditiile de pe siteurile de specialitate, pentru a fi sigur acceptate.

Fotograf modele glamour, videochat, boudoir, OnlyFans.
Sedinta foto cu durata intre 2 si 4 ore (nu impun o limita de timp, important este sa fie clientul multumit de ce s-a realizat).
25 de fotografii editate profesional, alese din mult mai multe de catre client.
Bonus: clip video.
Studio foto mobil (ma deplasez unde se va tine sedinta foto).
Pentru deplasari in afara orasului Brasov se vor discuta la momentul respectiv detaliile, cost transport.

Sunt fotograf profesionist din anul 2011. Pentru programari sau mai multe detalii te rog trimite un mesaj privat din acest forum.
Scrie răspuns

Înapoi la “Servicii conexe video chat”