”Regele videochat-ului” a ajuns zilier!

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

”Făceam și 500, 600, 700 de lei într-o oră eu și fata aia cu care eram. Nici nu mai știu câți bani aveam. Curgeau pe card. Aveam carduri peste tot, scoteam în neștire, cheltuiam în neștire. Spărgeam zeci de mii pe zi, azi muncesc pe 100 de lei. Nu mă interesa. Banii veneau și erau mulți. Ea, fata cu care eu făceam videochat, era foarte frumoasă, atrăgea, mulți se uitau după ea.

Un italian ne-a spus că ne dă 250 de euro numai ca ea sa-mi facă… Spunea italianul, te rog frumos, nu vrei să i-o … Ea îi răspundea că da, dar în privat, nu public. Și ne duceam în privat și se rezolva. Sau un american…

Ce a fost și cu ăla! Voia să vadă cum face altfel de sex. Și ea era hoață, îl amâna, l-a tot dus așa vreo câteva zile. El băga banii, până la urmă a văzut ce a vrut, l-a costat 400 de dolari, așa, câteva minute. Se rugau bărbații de ea să facă aia, aia și plăteau bine”, povestește Silviu.
Sursa: https://www.cancan.ro/regele-videochat- ... i-20330552
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Nu inteleg de ce nu face videochat la boys/gays?
De ce trebuie sa fie zilier?
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Cel mai probabil nu stia cum... creierul fiind fosta (nu am de unde sa stiu doar imi dau cu parerea in prisma a ceea ce am citit in articol). El cheltuia banii pe la pacanele in loc sa invete cum se face un cont etc.. A plecat gaina cu oua de aur si a ramas in pom. Asta e viata...
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Da, foarte adevarat- Ea facea totul, ea stia totul ,el probabil era doar partea masculina si atat.
BY THE WAY:imi raspunde cineva referitor la ce laptop ar fi ok pentru vdc,am lasat la sectiunea laptop vdc,mai jos 2 link-uri si nici un raspuns...:(
MULTUMESC
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”