Emisiune B1TV despre videochat

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A vazut astazi cineva emisiunea de pe b1tv ? Liderul audientei absolute in Romania ?


Stupefiat si lasat cu sechele adanci precum un abis, astazi am aflat de la boratura1tv ca toti patronii de studiouri sunt camatari , proxeneti, etc.
Nu plateste nimeni taxele si impozite. Nu stiu daca e sa las astazi plata de la trezorerie sa vada ca este peste 40.000 de lei :)

Au sunat peste 30 de persoane, toate peste 60 de ani sa comenteze ca noi nu platim taxele si impozitele , ca suntem pesti, proxeneti si in peste 95% din studiouri suntem camatari. Ca au terminat cu politica si acum sunt in videochat.

Un site francez a scris ca suntem "Paradisul Videochatului" si ca in industria din Romania lucreaza peste 100.000 de fete.

Bai frate care-i camatar aici ? Ca voiam si eu 50.000 de "ieuroi" sa fie bine sa nu fie rau la 10% dobanda.

Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Din pacate senzationalul vinde. Stilul nu e patentare nationala, se aplica pe toata planeta. Pe termen lung intuiesc ca va duce la o tembelizare mondiala ceea ce nu e tocmai rau pentru autoritatea ce ne doreste roboti.

Cred ca e fara sens sa ne inflamam ca fiecare din noi stim ce suntem. Din pacate e si imposibil, cred, sa schimbi mentalitatea habotnic neaosa a concetatenilor nostri.

Tot vor mai fi reportaje de genul, sa fie, si poate ne-or lua in serios si ne-or reglementa si pe noi astia ce suntem un fenomen social serios....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
MassEffect
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 10 Iun 2017, 06:44
Localitate: Bucharest
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

diversiuni cretine ca sa ia ochii la prosti de la scandalurile din politica ..........
CitizenX
Mesaje: 3
Membru din: 05 Mar 2018, 15:37
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Radu Barbu (moderatorul emisiunii cu pricina) ar merita să intre într-un soi de top 3 al celor mai rudimentare emisiuni realizate vreodată. Coleric, hăhăit, alarmist, într-o vădită foame de raiting, n-a găsit de cuviință să invite în studio decât pe individul ăla retrograd și habtonic, cu discurs vindicativ și dogmatic, demn de evul mediu. Te-ai fi așteptat la o dezbatere asumată, cu reprezentanți ai guvernului, cu avocați, contabili, cu varii owneri din industrie and so on...Nimic. O siberie a dialogului! Singura consolare e că - în ciuda reverențelor damnate - 'fenomenul videochatului' s-a impus ca una dintre puținele alternative viabil-economice la falimentul generalizat...
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am incercat sa intru in direct sa stau de vorba cu istericul moderator insa, ce crezi? Mi-au inchis telefonul. M-au intrebat datele si am spus ca reprezint un studio din Bucuresti, de peste 10 ani in industrie si sa purtam un dialog civilizat cu dovezi la tot ce inseamna carti de munca, plata taxelor si impozitelor, declararea sediilor, etc. ATENTIE puteam sa ii arat de 10 ani toate filele dosarului cu platile si impozite si a cartilor de munca.

Asa ca... :)
CitizenX
Mesaje: 3
Membru din: 05 Mar 2018, 15:37
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

BasGLM : Au închis telefonul pentru că au considerat că nu le-ai livrat datele (apropos: ce fel de date au cerut?) sau pur și simplu dintr-un refuz imbecil, lipsit de motivație? Oricum, maniera asta de a cere 'date' e ușor imbecilă într-o dezbatere unde tot ce ar trebui să conteze e calitatea argumentativă.
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CitizenX scrie: 07 Mar 2018, 13:10 BasGLM : Au închis telefonul pentru că au considerat că nu le-ai livrat datele (apropos: ce fel de date au cerut?) sau pur și simplu dintr-un refuz imbecil, lipsit de motivație? Oricum, maniera asta de a cere 'date' e ușor imbecilă într-o dezbatere unde tot ce ar trebui să conteze e calitatea argumentativă.
Le-am spus tot ce au cerut, nu m-am ferit, m-au intrebat numele, de unde sunt, etc etc. N-au cerut firma sau ceva de genu. Le spuneam ce aveau nevoie sa nu fie loc de interpretari sa gaseasca ei ceva.
Le-am si specificat sa-mi dea o adresa de mail sa le pot arata taxele si impozitele , daca aveau nevoie si de revisal le puteam trimite poze din sistem dar... pauza :)

Sa fie sanatosi.
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”