Cine face vdc de rusine

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Uite cum ...videochatul ajunge ....ca ceva negativ in presa.
//O mamă din Pitești își obliga fetele să apară în scene de videochat//

Femeia in varsta de 41 ani e acuzata ca si punea fetele de 10 si 14 ani in fata camerei.
Bineinteles ca porcarii se pot face si in afara site urilor, membrii sunt atrasi usor pe skype si acolo da i bataie.
Da chiar asa? Hai sa facem copii, ca sa ne batem joc de ei. Dupa ce ca acesti copii mostenesc un bagaj genetic inferior altor copii ( parinti, bunici care au avut traume la viata lor si le transmit gene naspa), hai si mediul de viata sa fie naspa.

Dovada ca vdc nu e pt oricine, cu prob psihice, instabil emotional.
Vdc poate face din tine, un om deosebit, disciplinat, cu valori bune in viata, cu incredere in tine, independent. Sa ai bani de trai decent si sa ai mintea linistita, sa poti gandi mai departe decat , cum fac sa am bani de mancare, chirie, cum fac sa am si eu un amarat de concediu pe an. Nu mai esti traumatizat de ce se intampla la un loc de munca, barfe, rautati etc.
In timp aceste lucruri ..de supravietuire si un concediu .....ti le asiguri lejer, nu mai et stresezi pt ele. Si mult mai mult reusesti, dc te tii de treaba.
Sau vdc poate face din tine un om rau vad. Dc ai deja niset prob mentale, se pot accentua.
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”