Femeile câştigă SUME IMENSE cu o TEHNOLOGIE SUPER INCITANTĂ

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

ULTIMA INVENŢIE PERVERSĂ de la videochat STOARCE BANII BĂRBAŢILOR. Femeile câştigă SUME IMENSE cu o TEHNOLOGIE SUPER INCITANTĂ
Fetele care fac videochat folosesc o strategie perversă care zăpăceşte mintea celor care plătesc pentru a le vedea în acţiune.

Un vibrator special, OhMiBod, este ultimul atu al fetelor care se dezbracă pentru bani în faţa camerei web. Conform playtech.ro, o companie care se ocupă de producerea jucăriilor sexuale se află în spatele acestei invenţii.

Practic, a fost creată o aplicaţie ce poate fi instalată pe dispozitive inteligente şi care poate controla vibratorul partenerei de la orice distanţă. Astfel, acţiunea devine foarte interesantă pentru toate părţile implicate.

Modelul care foloseşte vibratorul modern în zona intimă, va simţi orice click al celui care care se uită la ea şi care plăteşte sume importante pentru această experienţă. Orice apăsare simţită de respectiva costă foarte mult, iar bărbaţii nici nu îşi dau seama cum rămân fără bani, pentru că timpul trece foarte repede când modelul intră pe culmile plăcerii generate de vibratorul controlat de clientul ei.
Sursa: http://www.evz.ro/ultima-inventie-perve ... ticol.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
eska89
Mesaje: 20
Membru din: 17 Noi 2016, 00:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bai fratilor haideti sa recunoastem ESTE DOAR UN GADGET de moment. Eu una nu mi am luat pentru ca consider asta, va trece repede moda asta si eu raman cu 150 de dolari aruncati pe geam, nici nu sunt genul care sa foloseasca foarte mult jucarii dar chiar si asa, daca vrea sa te ia in privat nu tre sa fie el la butoane trebuie sa fiu eu.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

eska89 scrie:Bai fratilor haideti sa recunoastem ESTE DOAR UN GADGET de moment. Eu una nu mi am luat pentru ca consider asta, va trece repede moda asta si eu raman cu 150 de dolari aruncati pe geam, nici nu sunt genul care sa foloseasca foarte mult jucarii dar chiar si asa, daca vrea sa te ia in privat nu tre sa fie el la butoane trebuie sa fiu eu.
Adevarat si nu ce spui,stiu zeci de modele mediocre si cand spun mediocre spun care faceau extrem de putini bani,unele cu experienta de ani de zile in spate iar cu acel GADGET cum il numesti tu, au ajuns la 10 k la perioada,unele si mai mult.Asa ca realitatea bate gandirea noastra de multe ori iar realitatea asta e,barbatii vor noutati,vor sa fie in charge,le place circaria.Mie personal nu mi s-ar scula nici degetul la asa ceva,mi se pare un circ ieftin si scarbos,pe langa faptul ca 90% fac un fake atat de evident ca l-as vedea si de la 10 mii de km altitudine, dar nu conteaza ce cred eu sau alta sau oricine,conteaza realitatea si realitatea este ca trebuie sa vinzi sub orice forma atunci cand este momentul.Poate s-o duce moda asta dar pana atunci cateva mii de modele se vor umple de bani,ca pana una alta cam despre asta e vorba,sa vinzi atunci cand este momentul,sa speculezi orice oportunitate atunci cand altii nu cred in ea,tu ramai cu banii,ei raman cu rasul,who we are to judge?;)Sunt modele care pot si sunt modele care nu pot, asta nu inseamna ca daca eu nu pot este gresit,hai sa nu mai judecam pe altii,sa ne dam cu parerea atunci cand faptele dovedesc contrariul:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Marian19970
Mesaje: 7
Membru din: 30 Noi 2016, 08:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

IsaGlamChat scrie:
eska89 scrie:Bai fratilor haideti sa recunoastem ESTE DOAR UN GADGET de moment. Eu una nu mi am luat pentru ca consider asta, va trece repede moda asta si eu raman cu 150 de dolari aruncati pe geam, nici nu sunt genul care sa foloseasca foarte mult jucarii dar chiar si asa, daca vrea sa te ia in privat nu tre sa fie el la butoane trebuie sa fiu eu.
Adevarat si nu ce spui,stiu zeci de modele mediocre si cand spun mediocre spun care faceau extrem de putini bani,unele cu experienta de ani de zile in spate iar cu acel GADGET cum il numesti tu, au ajuns la 10 k la perioada,unele si mai mult.Asa ca realitatea bate gandirea noastra de multe ori iar realitatea asta e,barbatii vor noutati,vor sa fie in charge,le place circaria.Mie personal nu mi s-ar scula nici degetul la asa ceva,mi se pare un circ ieftin si scarbos,pe langa faptul ca 90% fac un fake atat de evident ca l-as vedea si de la 10 mii de km altitudine, dar nu conteaza ce cred eu sau alta sau oricine,conteaza realitatea si realitatea este ca trebuie sa vinzi sub orice forma atunci cand este momentul.Poate s-o duce moda asta dar pana atunci cateva mii de modele se vor umple de bani,ca pana una alta cam despre asta e vorba,sa vinzi atunci cand este momentul,sa speculezi orice oportunitate atunci cand altii nu cred in ea,tu ramai cu banii,ei raman cu rasul,who we are to judge?;)Sunt modele care pot si sunt modele care nu pot, asta nu inseamna ca daca eu nu pot este gresit,hai sa nu mai judecam pe altii,sa ne dam cu parerea atunci cand faptele dovedesc contrariul:)
Sustin orice cuvant din acest post. Noutatea intriga, iar modul prin care iti poti mari castigurile este sa evoluezi. Mi se pare o modalitate desavarsita sa fi in stare sa diversifici activitatea nu sa ramai la vechea mentalitate "mie doar asa imi merge"!!! Gresit!!
eska89
Mesaje: 20
Membru din: 17 Noi 2016, 00:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

OK! poate m am exprimat eu gresit. postul este doar parerea mea personala si l am scris din perspectiva mea, eu nu sunt un model care sa isi doreasca tone de bani, sa fac performanta printr un studio etc. Eu sunt eu, am personalitatea mea si ma multumesc cu cat am. Apreciez ce fac si cat fac. Eu am viziunea mea despre acest job de videochat, iar GADGETUL nu prea se intersecteaza cu ea.
tibi.pop
Mesaje: 10
Membru din: 26 Noi 2016, 14:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eska89 scrie:OK! poate m am exprimat eu gresit. postul este doar parerea mea personala si l am scris din perspectiva mea, eu nu sunt un model care sa isi doreasca tone de bani, sa fac performanta printr un studio etc. Eu sunt eu, am personalitatea mea si ma multumesc cu cat am. Apreciez ce fac si cat fac. Eu am viziunea mea despre acest job de videochat, iar GADGETUL nu prea se intersecteaza cu ea.
Mai devreme am avut impresia ca generalizezi, dar nu ma intelege gresit, iti respect opinia. Modul in care ai abordat ca si cand "nu te-ar fi ajutat gadget-ul" mi s-a parut un pic aiurea. Din ce ai scris aici imi dau seama ca esti comoda...si asta e un mod de lucru daca te ajuta.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

eska89 scrie:OK! poate m am exprimat eu gresit. postul este doar parerea mea personala si l am scris din perspectiva mea, eu nu sunt un model care sa isi doreasca tone de bani, sa fac performanta printr un studio etc. Eu sunt eu, am personalitatea mea si ma multumesc cu cat am. Apreciez ce fac si cat fac. Eu am viziunea mea despre acest job de videochat, iar GADGETUL nu prea se intersecteaza cu ea.
Tu ai facut afirmatii,nu ai spus parerea personala,afirmatii care pot fi contrazise oricand de sute de modele,cam asta a fost scopul interventiei mele.Ai spus ''haideti sa recunoastem ca este ceva de moment'',nu este ceva de moment,producatorii de adult toys deja au in productie astfel de gadgeturi care se vor implementa pe viitor in industrie cu succes.
In rest ce faci tu,viziunea ta,nu cred ca intereseaza pe absolut nimeni,majoritatea fiind in industria asta tocmai pentru bani,cat mai multi,cum ii fac este problema lor,cu toys sau fara,cu gadget sau fara.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

eska89 scrie: eu nu sunt un model care sa isi doreasca tone de bani, .... Eu sunt eu, am personalitatea mea si ma multumesc cu cat am. Apreciez ce fac si cat fac. Eu am viziunea mea despre acest job de videochat, iar GADGETUL nu prea se intersecteaza cu ea.
Sunt multe modele asemenea ție (sincer ma bucur) dar sunt si mai multe care vor mult și fac orice sa obțină ce vor, iar o jucărie de acest gen le pot ajuta sa iși atingă scopul mai ușor.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
madalina87
Mesaje: 8
Membru din: 30 Noi 2016, 08:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu folosesc asa ceva si am si colege care folosesc astfel de gadget-uri. Singurul lucru care l-au facut au fost sa imi mareasca cat de cat incasarile, nu exponential dar ca orice lucru nou au ajutat.
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”