Femeile care plătesc pentru vchat caută doar sex sălbatic!

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Femeile care plătesc pentru videochat caută doar sex sălbatic
De patru ani, F.M. îşi câştigă existenţa din videochat. L-am întâlnit într-un club din Capitală, unde era alături de o prietenă, iar până la after party am aflat cum a intrat în această afacere şi ce trebuie să facă aproape zi de zi. A terminat o facultate de Construcţii în Bucureşti, unde locuieşte acum, a lucrat, apoi, la o firmă ca asistent manager, dar la un moment dat aceasta s-a închis şi a rămas fără serviciu. A urmat un şir lung de interviuri, dar fără succes, s-a terminat şi şomajul, aşa că era la mâna părinţilor. Până când a auzit o prietenă vorbind despre videochat, se gândea să încerce asta.

Cum era disperat, s-ar fi dus şi el la un astfel de studio, dar mai întâi a început să citească pe Internet totul despre acest subiect. Şi a decis că nu e profitabil să lucreze pentru alţii, ci mai bine se dezbracă în faţa camerei la el acasă. A început să înveţe germana şi franceza, ştia deja engleză, a continuat să caute pe web totul despre videochat (sfaturi, experienţe, legislaţie etc.), iar după câteva luni şi-a făcut conturi pe mai multe astfel de site-uri.

„Au trecut patru ani şi încă merge. Dar nu m-am dezbrăcat niciodată pentru români. Am avut profiluri doar pe site-urile străine: în primul rând pentru că aşa ies cei mai mulţi bani şi, în al doilea rând, pentru că nu vreau să afle cineva apropiat cum îmi câştig eu existenţa“, mi-a declarat F.M.
Sursa: http://observator.ro/in-exclusivitate-f ... 66566.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Morningstar
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 10 Mai 2016, 16:32
Localitate: Transylvania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mi se pare un articol de ziar, daca inca face cel putn 25.000 lei anual, deci o medie de cel putin 2100 lei lunar sigur ceva nu face bine sau nu lucreaza constant, e drept, ca peste tot in industrie fetele sunt patite mult mai bine, insa este un venit redus, ce-i drept s-a facut mentiunea ca "cel putin" deci poate fi mult mai mult.
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”