Am lucrat la un studio de videochat din România!

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2711
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 80 times
Contact:

Am lucrat la un studio de videochat din România și am înțeles de ce n-o să fac niciodată bani așa
Aveam 23 de ani și abia terminasem facultatea de informatică. Eram în anul I de master, și începusem și un internship la o multinațională de software. Visam să învăț lucruri faine, să dau peste colegi cu care să pot râde pe bune și să mă umplu de bani, normal. Mulți bani.

În câteva luni, eram deja deprimată. Dădusem peste roboței corporatiști, oameni atât de falși, încât și când râdeau, parcă o făceau la comandă. Cât despre bani, primeam salariul minim pe economie. Nu mi-a luat mult ca să-mi dau seama că n-am ce căuta acolo. Eram naivă. Visam la un fel de aventuri pentru care să fiu și plătită masiv.

Spre ghinionul meu, acțiunea de mai devreme a avut loc în Iași, un oraș universitar, cu mulți studenți și multe studente cu visuri mari și ușor de fraierit, și unde studiourile de videochat înfloresc glorios, cu profituri colosale.
Sursa: http://www.vice.com/ro/read/cum-e-sa-fa ... in-romania
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
ladyinblack21
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Mar 2015, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ce frumos o spune tipa...pacat ca a avut ghinion sa inceapa intr`un studio de genu...
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”